Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Jednou jsem byl tak zoufalý, že jsem chtěl skočit do vody," svěřuje se jeden druhému. "A co tě odradilo?" ptá se kamarád. "Ta výška a ta voda..."
59.79 % z 4 hlasů.
Má to jednu ruku a vykulené oči. Co je to? . . . Neopatrný dělník!
58.98 % z 8 hlasů.
Které tři otvory jsou na ženě nejkrásnější? Ty po vidlích.
58.98 % z 8 hlasů.
Přijde manžel hrobník domů strašně unavený, ruce vytahané až ke kolenům a manželka se ho ptá: "Hodně práce?" "Ne, ale pochovávali jsme jednu tchýni a pozůstalí tolik tleskali, že jsme ji museli osmkrát vytáhnout."
58.98 % z 8 hlasů.
Maminka říká své dcerušce: "Mařenko, jestli budeš chodit pořád dokolečka, tak ti přitluču i druhou nožičku!"
58.75 % z 18 hlasů.
Spustily se závory, ale na kolejích uvázl vozíčkář. Ze zatáčky se řítí rychlík, vozíčkář vyděšeně vříská: "Závorář, závorář!!!" Když je vlak jen 100 m daleko, vystrčí závorář konečně nos z boudy a ledabyle říká: "No, co je?" A vozíčkář: "Už nic, teď už jen sleduj tu pecku..."
58.75 % z 18 hlasů.
"Mami, já bych chtěla pejska.""Tak si ukroj v ledničce je ještě kousek."
54.87 % z 7 hlasů.
Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
54.87 % z 7 hlasů.
Do veřejného domu vstoupí malý chlapeček a požádá, zda by mohl kopulovat se zaměstnankyní, jež je nakažena virem AIDS. Na otázku, proč má takové přání, odpoví se železnou logikou: "No od ní to chytím já, ode mne ségra, Od ní otec, od něj matka, a od matky školník a tomu to přeju nejvíc, protože mi v zime zabavil sáňky.
54.87 % z 7 hlasů.
Disproporce je nepoměr mezi krátkostí prázdnin a délkou školního roku.
54.87 % z 7 hlasů.
Další >
<< < 891011
Strana 8 z 13.