Nejlepší vtipy o lordech

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Jean, pamatujete, jak jsme byli před třiceti lety v Africe?" "Lituji sire, ale to byl ještě můj předchůdce." "Ale ne, Jean, byl jste to určitě vy. Vzpomeňte si přeci, jak vás tam pak sežral ten lev!"
82.30 % z 177 hlasů.
"Jean, podejte mi pušku, jdeme na ryby." "A nebylo by lepší vzít prut?" "Vy si myslíte, že když budu vyhrožovat rybáři prutem, že mi nějakou rybu dá?"
82.24 % z 291 hlasů.
"Jean, běž zalít trávník." "Ale pane, vždyť prší." "Nevadí, vezmi si deštník."
82.06 % z 181 hlasů.
"Jamesi, doneste mi sklenku vody, děkuji!" Sluha se v mžiku přitočí se sklenicí vody a lord znovu povídá: "Jamesi, ještě sklenku, prosím." Po chvíli: "Jamesi, další pohár vody prosím!" "Jamesi, zavolejte požárníky, na tohle sami nestačíme!"
81.99 % z 212 hlasů.
"Jean?" "Ano?" "Přineste mi prosím klavír, zapomněl jsem si na něm brýle."
81.77 % z 94 hlasů.
Zavolal si lord svého kuchaře a povídá: "Zítra přijede moje tchýně, tady je seznam jejích oblíbených jídel!" "Ano, pane." "Ale jakmile jí jen jedno z nich připravíte, okamžitě vás vyhodím!"
81.72 % z 133 hlasů.
"Jean, dojděte mi natrhat jahody." "Ale pane, vždyť je zima!" "Dobře, půjčte si moje rukavice."
78.99 % z 115 hlasů.
"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkami na procházku."
77.05 % z 79 hlasů.
Lady Thomasové právě telefonuje anonym: "Včera jsem viděla na pláži vašeho manžela s pěknou dvacetiletou blondýnkou." "Opravdu?" povídá potěšeně lady Thomasová. "To jste mi ale polichotila. Mně je už skoro padesát, ale prý vypadám velmi mladě. Nicméně jste se spletla, na té pláži jsme nebyli včera, ale loni v červnu."
75.62 % z 79 hlasů.
"Jean, práskni za mnou dveřmi, jsem rozčílen!"
73.75 % z 91 hlasů.
123
Další >
Strana 1 z 3.