Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Hlavní co mě utěšuje je," povídá čerstvá vdova Nováková," že manžel moc netrpěl." "Já vím, vždyť si vás vzal sotva před mšsícem.
57.73 % z 35 hlasů.
Maminka drží malého chlapečka za nožičky a mlátí s ním o kandelábr. Jde kolem starší pán a povídá: "Co to děláte ženská s tím děťátkem, vždyť mu spadne čepička." "Nespadne! Má jí přibitou hřebíkem."
57.55 % z 32 hlasů.
Co bude dělat chobotnice, když jí náhle useknete všechny chapadla? Nebude chápat.
57.27 % z 51 hlasů.
Přijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku. Manželka totálně zděšená se ptá co zase dělal. "No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku".
57.16 % z 26 hlasů.
Víte co znamená pro lidožrouta těhotná žena? Kinder vejce.
56.20 % z 39 hlasů.
Disproporce je nepoměr mezi krátkostí prázdnin a délkou školního roku.
56.05 % z 28 hlasů.
Turista se v pralese ptá lidojeda: "To je vaše rodinné album?" "Ne, to je moje kuchařka."
53.18 % z 26 hlasů.
Přijde chlap na stanici VB a říká: "já jsem přejel dvě slepice" A příslušník povídá: "Tak je dejte ke krajnici ať je nerozjedou další auta." A chlap odpoví: "Tak jo... ale co mám dělat s tou jejich motorkou??"
50.89 % z 27 hlasů.
Je po půlnoci, když se dva kostlivci rozhodli, že se projedou na motocyklu. "Prosím tě," diví se ten první, "nač s sebou ten náhrobek?" "Jak to nač?" Odpovídá druhý, přece nepojedu bez dokladů!"
49.93 % z 24 hlasů.
Vleze chlapík do vlaku a v kupé sedí dědoušek. Začnou se bavit a chlapík se ptá, kam dědoušek jede. "Ále na sraz maturantů po 60 letech." "A kde ho máte?" "Ále jako vždycky - na Štrbském plese." "A kolik se vás po těch letech ještě schází? "No abych řek pravdu posledních 8 let už jezdím jenom já."
49.30 % z 26 hlasů.
<<<111213
Další >
Strana 11 z 13.