Nejlepší vtipy o sportu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte co udělají Češi když vyhrají MS ve fotbale? Vypnou Playstation.
81.69 % z 12 hlasů.
Víte, jaká je hlavní zásada úspěšného potápění? Nikdy ve skafandru neprďte.
81.28 % z 21 hlasů.
Stížnost na hokejového sudího: "Při práci si neustále píská!"
59.79 % z 4 hlasů.
Lezou dva horolezci na skálu a najednou ten víc nahoře povídá: "Ty Pepo mě se chce na malou." "Ne nechce." "Jo chce." "Ale Nechce!" "Já už to nevydržím. Co mám dělat?" "Zkus autosugesci." "Co to je?" "To si říkej: Nechce se mi, nechce se mi." Tak ten nahoře si říká "Nechce se mi, nechce se mi." a ten dole "Neteče to na mě, neteče to na mě."
58.98 % z 8 hlasů.
"Jak dopadl ten zápas?" ptá se manželka fotbalisty, který se právě vrátil z utkání. "Nic moc, tři nula jsme prohráli, ale dal jsem tři góly!!!"
52.73 % z 3 hlasů.
Přijdou do baru hokejista a fotbalista. Hokejista praví: "Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: "Whisky a trávu."
52.73 % z 3 hlasů.
Proč nemůže Dominik Hašek do bordelu? Protože by všechno chytil.
52.73 % z 3 hlasů.
Přece naši hokejisti nejsou nějaká kapela, aby pořád vyhrávali...
52.73 % z 3 hlasů.
Sedí 4 chlapy v cele. Jeden je Zoofil, druhý Pedofil, třetí Nekrofil a čtvrtý milovník adrenalinových sportů... Zoofil říká: "Co tu budeme dělat? Takhle čtyři chlapi ...fuj. To kdyby tu byla nějaká kočka, to bych si dal panečku říci." Pedofil: "Co kočka, ale takové malé mlaďoučké koťátečko...to by bylo!" Nekrofil: "Co já bych dal za chcíplou pořádně studenou, vychladlou kočku!" A milovník adrenalinových sportů: "Mňau, mňau, mňau."
50.45 % z 9 hlasů.
"Jak se má váš pes?" ptá se fotbalista rozhodčího po fotbalovém zápase. "Jaký pes?" "Já žádného nemám!" nechápe rozhodčí. "To je divný, jste slepý, ale psa nemáte!"
48.02 % z 11 hlasů.
Další >
12
Strana 1 z 2.