Nejlepší vtipy o sportu

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, jaká je hlavní zásada úspěšného potápění? Nikdy ve skafandru neprďte.
84.80 % z 15 hlasů.
Víte co udělají Češi když vyhrají MS ve fotbale? Vypnou Playstation.
76.99 % z 9 hlasů.
Sedí 4 chlapy v cele. Jeden je Zoofil, druhý Pedofil, třetí Nekrofil a čtvrtý milovník adrenalinových sportů... Zoofil říká: "Co tu budeme dělat? Takhle čtyři chlapi ...fuj. To kdyby tu byla nějaká kočka, to bych si dal panečku říci." Pedofil: "Co kočka, ale takové malé mlaďoučké koťátečko...to by bylo!" Nekrofil: "Co já bych dal za chcíplou pořádně studenou, vychladlou kočku!" A milovník adrenalinových sportů: "Mňau, mňau, mňau."
72.24 % z 7 hlasů.
V Monaku zakázali hrát fotbal kvůli stále se opakujícím problémům. Každou chvíli jim míč vletěl do Itálie nebo do Francie.
69.05 % z 6 hlasů.
Lezou dva horolezci na skálu a najednou ten víc nahoře povídá: "Ty Pepo mě se chce na malou." "Ne nechce." "Jo chce." "Ale Nechce!" "Já už to nevydržím. Co mám dělat?" "Zkus autosugesci." "Co to je?" "To si říkej: Nechce se mi, nechce se mi." Tak ten nahoře si říká "Nechce se mi, nechce se mi." a ten dole "Neteče to na mě, neteče to na mě."
65.02 % z 5 hlasů.
Stížnost na hokejového sudího: "Při práci si neustále píská!"
59.79 % z 4 hlasů.
"Jak se má váš pes?" ptá se fotbalista rozhodčího po fotbalovém zápase. "Jaký pes?" "Já žádného nemám!" nechápe rozhodčí. "To je divný, jste slepý, ale psa nemáte!"
58.98 % z 8 hlasů.
Proč nemůže Dominik Hašek do bordelu? Protože by všechno chytil.
52.73 % z 3 hlasů.
Přece naši hokejisti nejsou nějaká kapela, aby pořád vyhrávali...
52.73 % z 3 hlasů.
"Jak dopadl ten zápas?" ptá se manželka fotbalisty, který se právě vrátil z utkání. "Nic moc, tři nula jsme prohráli, ale dal jsem tři góly!!!"
42.65 % z 2 hlasů.
Další >
12
Strana 1 z 2.