Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Ten děda Serjoža, představte si, už má 90 roků a stále je plný energie..." "A odkud je?" "Z Černobylu."
54.16 % z 10 hlasů.
"Pavle co dělá tvůj tatínek?" "Nic, přejel ho parní válec." "A co dělá tvoje maminka?" "Nic, přejel ji parní válec." "A co děláš ty?" "Řídím parní válec."
54.16 % z 10 hlasů.
Uprostřed letu dopravního letadla se pojednou ozve v amplionech příjemný hlas letušky, která cestujícím oznamuje: "To, co vidíte vpravo, je hořící motor. Ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhý. To, co vidíte vlevo, to je ulomené křídlo, ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhé, a proto můžeme pokračovat v letu! A to, co vidíte pod sebou, to nejsou obláčky, ale padáky nás, co se s vámi loučíme!"
52.73 % z 3 hlasů.
Kurva, průser... jsem řekl ségře, že jestli mě bude srát, tak jí otrávím křečka. A ta svině včera sama od sebe chcípla...
51.34 % z 12 hlasů.
Buzerant se sadistou hrajou karty, a že ten kdo vyhraje si muže s tím druhým dělat cokoliv. Vyhraje sadista, vezme buznu do kůlny, upne mu ptáka do svěráku, vedle přichystá pilku.. Buzerant povídá: "Ty mě ho chceš uříznout?" Sadista zamkne svěrák a odchází: "Ne, já jdu zapálit kůlnu, uřízneš si ho sám.."
50.45 % z 9 hlasů.
Co bude dělat chobotnice, když jí náhle useknete všechny chapadla? Nebude chápat.
50.45 % z 9 hlasů.
Víte proč má smrtka kosu? Protože neudělala řidičák na kombajn.
50.45 % z 9 hlasů.
Leží dva vandráci u kolejí, oba bez nohou. A jeden říká druhému: "Já jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
50.45 % z 9 hlasů.
Přijde žena s nemocným dítětem k doktorovi. Doktor prohlídne fakana a povídá: "Svlíkněte se." "Ale proč? Mě nic není?" "Dítěti se pomoct nedá, udělám vám jiný."
49.86 % z 6 hlasů.
Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho má.
49.86 % z 6 hlasů.
Další >
<< < 9101112
Strana 9 z 13.