Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Chlapeček sedí na schodech před kostelem a brečí. Kostelník se ho ptá proč pláče a co se mu stalo. Kluk na to, že mu umřela maminka. Chceš si o tom promluvit s knězem, chlapečku? Ptá se kostelník. To fakt ne, odpoví chlapeček, sex je to poslední, co teď potřebuji.
63.22 % z 31 hlasů.
V tatranské dědině Maruška pere prádlo v potoku. Babička a děda ji sledují. Najednou se z blízké skály nad potokem odtrhne kámen, spadne rovnou na Marušku a zabije ji. Děda říká babičce: "Tak vidíš, vodní kámen nám zničil naši pračku."
63.12 % z 60 hlasů.
Pacient: "Nemohu se rozhodnout mezi operací a smrtí." Doktor: "S trochou štěstí, můžete mít oboje."
62.88 % z 34 hlasů.
Kdy chodí pedofil spát? Když se velká ručička dotkne malé.
62.10 % z 49 hlasů.
Spustily se závory, ale na kolejích uvázl vozíčkář. Ze zatáčky se řítí rychlík, vozíčkář vyděšeně vříská: "Závorář, závorář!!!" Když je vlak jen 100 m daleko, vystrčí závorář konečně nos z boudy a ledabyle říká: "No, co je?" A vozíčkář: "Už nic, teď už jen sleduj tu pecku..."
61.59 % z 39 hlasů.
Panu Vonáskovi není pomoci a umírá. Lékaři už vědí, že se rána nedožije a tak ho pošlou domů, ať si ještě trochu užije domova. Doma se pustí do manželských povinností a když chce už po čtvrté, říká manželka: "To se ti to šoustá, když nemusíš ráno vstávat."
60.85 % z 32 hlasů.
Které tři otvory jsou na ženě nejkrásnější? Ty po vidlích.
60.66 % z 41 hlasů.
"Mami, já bych chtěla pejska.""Tak si ukroj v ledničce je ještě kousek."
59.95 % z 49 hlasů.
"Manželka už tři čtvrtě roku sportuje, aby vvypadala mladší." - "A s jakým úspěchem?" - "No, teď už nevypadá jako třicetiletá žena, ale jako osmatřicetiletý chlap."
58.58 % z 30 hlasů.
Co bude dělat chobotnice, když jí náhle useknete všechny chapadla? Nebude chápat.
58.58 % z 50 hlasů.
<<<10111213
Další >
Strana 10 z 13.