Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Co uděláš s plešatou holkou po sexu...? Vrátíš ji do kočárku.
52.73 % z 3 hlasů.
Chci zemřít pokojně v spánku, jako můj strýc a ne jako ti ustrašení, vřískající lidi, které vezl !
49.86 % z 6 hlasů.
Leží dva vandráci u kolejí, oba bez nohou. A jeden říká druhému: "Já jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
49.86 % z 6 hlasů.
Buzerant se sadistou hrajou karty, a že ten kdo vyhraje si muže s tím druhým dělat cokoliv. Vyhraje sadista, vezme buznu do kůlny, upne mu ptáka do svěráku, vedle přichystá pilku.. Buzerant povídá: "Ty mě ho chceš uříznout?" Sadista zamkne svěrák a odchází: "Ne, já jdu zapálit kůlnu, uřízneš si ho sám.."
43.63 % z 5 hlasů.
Vyděšený starý pán přijde k lékaři. "A z čeho mám tak vysoký tlak, pane doktore?" ptá se ho lékař. "To víte, pane Marečku, to máte z tak nízkého důchodu..."
43.63 % z 5 hlasů.
Je po půlnoci, když se dva kostlivci rozhodli, že se projedou na motocyklu. "Prosím tě," diví se ten první, "nač s sebou ten náhrobek?" "Jak to nač?" Odpovídá druhý, přece nepojedu bez dokladů!"
43.63 % z 5 hlasů.
Proč jsou Švédové ryzími amatéry? Jedině oni jsou ochotni hrát za tři korunky.
43.63 % z 5 hlasů.
Má to dvě nohy a strašlivě to krvácí? Půlka psa.
43.63 % z 5 hlasů.
"Hej dals koňovi?" "Jo, dal." "A dals mu dost?" "Jo, dal jsem mu dost." "Ale nemusels mu tolik dávat." Však já mu moc nedal." "Ale nemusels mu dávat nic." Vždyť jsem mu taky nic nedal." "Stejně asi chcípne." "Však taky chcípl."
42.65 % z 2 hlasů.
Přijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku. Manželka totálně zděšená se ptá co zase dělal. "No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku".
42.65 % z 2 hlasů.
Další >
<< < 10111213
Strana 10 z 13.