Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Běží viagra po hřbitově a křičí:"Vstávejte čůráci."
65.02 % z 5 hlasů.
Přijde cikánka do trafiky a povídá prodavačce: "Jedny cigarety!" Prodavačka na to: "A jaké?" Cikánka se rozeřve: "Podívejte se na ni, jak je zvědavá!"
65.02 % z 5 hlasů.
Stojí muž na balkoně a dává znamení tchánovi stojícímu na balkoně pod ním - ruka se vlní jako had. Muž odpovídá stejným znamením, ale hýbá oběma rukama. Volný překlad: otázka - "Je tam ta zmije?" Odpověď - "Jsou tu obě."
65.02 % z 5 hlasů.
Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou na oděvu ghettem a voják na něj křičí "Hej, ty jsi Žid!" "Ne, ty vole, šerif."
65.02 % z 5 hlasů.
Jakej je rozdíl mezi Vietnamcem a Ostravákem? Vietnamec má práci a umí česky.
65.02 % z 5 hlasů.
"Šli jsme se ženou pro šminky," vypráví kamarádům Dežo, "ale nakonec jsme se na to vykašlali." "Copak, dokázals jí to vymluvit?" "Ne, cestou nás oba zmalovali skini!"
65.02 % z 5 hlasů.
Nejsmutnější zvířátko na světě je muž. - má prsa bez mléka, - ptáka bez křídel, - vejce bez skořápky, - pytel bez peněz, a když si konečně myslí, že je v sedmém nebi, tak je vlastně v píči...
65.02 % z 5 hlasů.
"Prosil bych skleničku čisté vody." "Ti jebe? Tohle je slušna putyka, tady minerálku nevedeme."
65.02 % z 5 hlasů.
Víte kolik se vejde Somálců do nákupního vozíku? Žádný, všichni propadnou.
65.02 % z 5 hlasů.
Vezou takhle dědečka z operačního sálu na pokoj a v tom dědeček začne křičet, že nechce na čtrnácku, že tam se dávaj ty, co mají zemřít. Sestra mu říká: "Ale dědo, to není pravda, ty se dávají na šestnáctku, tady jsou jen lidi se slepákem nebo zlomeninama." Najednou přijde hlavní sestra a říká: "Bláhová, kam ho to vezete, ten patří na šestnáctku..."
65.02 % z 5 hlasů.
Další >
<< < 76777879
Strana 76 z 158.