Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Tvoje nohy jsou jako McDonald!Jsou otevřené 24 hodin, 7 dní v týdnu.
49.86 % z 6 hlasů.
Přijde manžel za manželkou a říká: "Miláčku, nechtěla bys jít do kina?" "Ano, jistě, to bude super," odpoví natěšená choť. "Tak se seber a běž!"
49.86 % z 6 hlasů.
Manželský pár se několik let marně pokouší o dítě. Jejich přítel jim poradí, ať se vypraví k jednomu americkému specialistovi, že on jim určitě pomůže. Tak sednou do letadla a odletí do Ameriky. Tam zajdou za oním doktorem a protože neumějí moc dobře anglicky, tak mu posunky vysvětlí jejich problém. Doktor jim naznačí, aby mu ukázali jak provozují sex, že se na to podívá. Oni ho poslechnou a asi po třiceti vteřinách si doktor sedne ke stolu a napíše jim recept a pošle je pryč. Oni celí nadšení letí zpátky do Čech a doma muž vlétne do nejbližší lékárny a ptá se: "Máte Tritheotrhol"? "Co prosím?" "Jestli máte Tritheotrhol! Já to potřebuji kvůli dětem!" "Tak to sem v životě neslyšela! Máte nejspíš špatný recept!" "To určitě ne, napsal nám ho jeden americký doktor!" "Tak mi ho ukažte!" Chlap jí podá recept a lékárnice čte: "Try the other hole!"
49.79 % z 31 hlasů.
Námořník v restauraci: "A tohle je co?" Číšník: "Prosím polévka." Námořník: "Tisíc rohatých! Dvacet let se plavím v polévce a ani o tom nevím."
49.61 % z 19 hlasů.
Které čtyři roky jsou nejhorší v životě policisty? První třída.
49.61 % z 19 hlasů.
"Tati, potřebuji opravit peněženku." "A co s ní je?" "Nejsou v ní peníze."
49.51 % z 14 hlasů.
Říká manžel své choti: "Jestli mi nebudeš kouřit, vypadají Ti všechny zoubky.." "Prosím Tě, jak to?" "Dostaneš do držky!"
49.51 % z 14 hlasů.
Baví se dva lékaři: "Ty, co říkáš, jsou ústřice zdravé?" "Já nevím, ještě jsem žádnou neléčil."
49.51 % z 14 hlasů.
Proč nemůže Dominik Hašek do bordelu? Protože by všechno chytil.
49.51 % z 14 hlasů.
Víte, co řekne blondýnka po sexu? "Další, prosím."
49.51 % z 14 hlasů.
<<<141142143144
Další >
Strana 141 z 181.