Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Sedí dvě holčičky na písečku a přijde k nim úchylák a povídá jedné: "Ty holčičko,když tě budu moci pohladit po ramínkách, dám ti bonbonek." Holčička na to: "No tak jo." Úchylák znova: "Ty holčičko, když tě budu moci pohladit po ramínkách, tak dostaneš čokoládu." Holčička na to opět: "No tak jo." Úchylák zase naléhá: "A holčičko, když tě budu moci pohladit po prsíčkách, tak dostaneš celou bonboniéru." Holčička se otočí k té druhé a říká: "Ty vole Mařka, než on mě ošuká, tak dostanu cukrovku."
22.18 % z 6 hlasů.
Víte, jaký je rozdíl mezi encyklopedií a podprsenkou? Žádný, v obou často hledáme marně!
22.18 % z 6 hlasů.
"Od čeho máte pořezané čelo?" "Od rýmy. Kýchl jsem v telefonní budce.
22.18 % z 6 hlasů.
Žili byli jednou jeden dědeček a jedna babička. A ti měli malé políčko u lesa. Dědeček rád oral.. a babička anal!
22.18 % z 6 hlasů.
Misionář jede do Afriky mezi domorodce a už tam káže rok, když se jedné z černošek narodí bílé dítě. Její muž si misionáře pozve a říká mu: "Ty svině! Koukat co ty udělat s mojí manželka! Protože ty zprznit mojí manželka, hned se sebrat a koukat odtud zmizet!" Misionář se snaží zachránit situaci a vysvětluje mu, že tohle se může stát, že to dítě je albín, že to není moc časté, ale čas od času se takové dítě i černochovi narodí. Černoch nerozumí, tak ho misionář vezme ven a říká: "Vidíš to stádo ovcí? Všechny jsou bílé jen jedna z nich je černá. Tak jako tohle se stane v přírodě, tak se může narodit i albín." Černoch se zamyslí: "Aha! Já už chápat. Já nikomu neříct o tom děcku a ty nikomu neříct o té ovci."
22.18 % z 6 hlasů.
Když Edison vymyslel žárovku, Chuck Norris už používal úsporné.
21.85 % z 9 hlasů.
Proč jsou rómové a černoši hnědí? Protože nemají peníze na opalovací krém!
20.85 % z 16 hlasů.
Jde blázen lesem a najednou spatří houbu. Už, už do ní chce kopnout a houba řekne: "Když do mě nekopneš splním ti tři přání." A blázen na to: "Ať jsem chytrej"
20.20 % z 13 hlasů.
Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.
18.30 % z 4 hlasů.
Právník informuje klienta, který má svědčit na svoji obhajobu: "Musíte přísahat, že řeknete pravdu a nic než pravdu. Rozumíte mi?" "Ano." "Víte, co se stane, když neřeknete pravdu?" "Mám pocit, že to vyhrajeme."
18.30 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 141142143144
Strana 141 z 158.