Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Lékař má v noci ucpaný záchod. Manželka říká: "Zavolej instalatéra!" "Teď v noci?" "Když tě volal instalatér v noci, tak jsi taky šel." "No dobře." Zavolá tedy instalatérovi. Tomu se nechce, ale lékař ho přesvědčuje: "Když někdo zavolá mě v noci, přijdu. K vám jsem taky došel v noci, když jste mě potřeboval!" Instalatéra nakonec přemluví a ten za pár minut dojde. Přijde k záchodu, hodí tam dvě tabletky a říká: "Pokud se to do rána nezlepší, zavolejte mi."
5.81 % z 4 hlasů.
Když se Vám zdá sen o Chucku Norrisovi, už se neprobudíte.
5.81 % z 4 hlasů.
Jistý muž byl třiadvacet let ve vězení. Když odcházel, vrátili mu jeho staré šaty. V kapse našel lístek z opravny obuvi. Možná tam pořád ten obchod je a třeba tam ještě mají i ty moje staré boty, pomyslel si. Tak se tam vydal a obchod tam samozřejmě byl. "Byl jsem dlouho na dovolené, a tak si říkám, jestli ještě máte moje boty?" Starý muž zašel dozadu do opravny a po dvou minutách se vrátil. "Budou hotový ve čtvrtek."
5.81 % z 4 hlasů.
"Pane dokotre, pomozte mi, půjčil jsem známému dvacet tisíc na plastickou operaci a teď nevím, jak vypadá."
5.81 % z 4 hlasů.
Můj syn jistě bude hackerem. Už v prezervativu si našel trhlinu...
5.81 % z 4 hlasů.
Podle rozhodnutí EU nesmí žádné zboží, včetně potravinových výrobků, obsahovat v názvu hanlivý nebo rasistický výraz, urážející etnickou příslušnost. Proto se dnem 31.12. 2012 ruší název "Cikánská pečeně", a od 1.1.2013 se zavádí název nový - "Nepřizpůsobivá roláda".
5.81 % z 4 hlasů.
Maminka vaří v kuchyni a volá do dětského pokoje: "Pepíčku, nechceš vylízat misku?" A z dětského pokoje se ozve: "Hmmmm, a která vlastně letos vyhrála?"
5.70 % z 12 hlasů.
Víte, proč ženy při souloži předstírají orgasmus? Protože si myslí, že nám mužům na tom záleží!
4.61 % z 5 hlasů.
Přijde cikán do obchodu, položí na pult kelímek od jogurtu a vzteká se: "Co to tady prodáváte za jogurty, vy rasisti?!Co to má znamenat, že ten jogurt obsahuje cukr, borůvky a Roma?!"
4.61 % z 5 hlasů.
Ženy občas dělají z mužů hlupáky. Většina chlapů je ale spíš typu "udělej si sám".
2.53 % z 9 hlasů.
Další >
<< < 141142143144
Strana 141 z 158.