Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Manželský pár se několik let marně pokouší o dítě. Jejich přítel jim poradí, ať se vypraví k jednomu americkému specialistovi, že on jim určitě pomůže. Tak sednou do letadla a odletí do Ameriky. Tam zajdou za oním doktorem a protože neumějí moc dobře anglicky, tak mu posunky vysvětlí jejich problém. Doktor jim naznačí, aby mu ukázali jak provozují sex, že se na to podívá. Oni ho poslechnou a asi po třiceti vteřinách si doktor sedne ke stolu a napíše jim recept a pošle je pryč. Oni celí nadšení letí zpátky do Čech a doma muž vlétne do nejbližší lékárny a ptá se: "Máte Tritheotrhol"? "Co prosím?" "Jestli máte Tritheotrhol! Já to potřebuji kvůli dětem!" "Tak to sem v životě neslyšela! Máte nejspíš špatný recept!" "To určitě ne, napsal nám ho jeden americký doktor!" "Tak mi ho ukažte!" Chlap jí podá recept a lékárnice čte: "Try the other hole!"
49.00 % z 35 hlasů.
Jsou dvě hodiny ráno a někdo buší na dveře. Paní otevře a za nima stojí sousedka. "Paní Nováková, neměla byste půlku chleba?" "Ale no tak, paní Blažková, jsou dvě v noci. přijďte ráno." "Paní Nováková, nebo aspoň dva krajíčky mi půjčte." "Ježišmarja, paní Blažková, co blázníte takhle v noci s chlebem?" "No víte, starej ho chce vykouřit a má tam takovýho sejra, že bez chleba se to prostě nedá!"
49.00 % z 35 hlasů.
"Mami, mami, proč tak sténáš?" "Drž hubu a lízej!
48.79 % z 28 hlasů.
Kral má 3 dcery, Konvalenku, Fialenku a Cihlenku.Jednoho dne se Konvalenka pta: "Otče, proč se jmenuji zrovna Konvalenka?"a on na to: "Protože když si byla malá, tak ti do kolébky spadla konvalinka" Potom do kralovské komnaty jde Fialenka a ptá se na stejnou otázku. A král povídá že jí tam spadla fialka.Potom jde za králem Cihlenka a ptá se: Blublafuu........
48.79 % z 28 hlasů.
A znáte ten, jak přijde programátor v neděli ráno do posilovny?
48.79 % z 28 hlasů.
Z policejního hlášení: Poškozený byl zasažen čtyřmi výstřely. Dva byly smrtelné, další dva naštěstí ne.
48.78 % z 21 hlasů.
"Tati, potřebuji opravit peněženku." "A co s ní je?" "Nejsou v ní peníze."
48.26 % z 16 hlasů.
Víte jak muž nejjistěji spáchá sebevraždu? Skočí ze svého ega na svoje IQ.
48.26 % z 16 hlasů.
Jak se modlí počítačoví maniaci? Ve jménu otce, syna, i ducha svatého ENTER.
48.26 % z 16 hlasů.
Proč má penis na špičce dírku? I mužský mozek potřebuje kyslík.
48.26 % z 16 hlasů.
<<<144145146147
Další >
Strana 144 z 182.