Nejlepší vtipy o zvířátkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Přijde zloděj do bytu a začne krást. Zaslechl hlas papouška: "Ježíš tě vidí, Ježíš tě vidí". A to se dvakrát opakuje. Napotřetí: "Ježíš tě vidí, Ježíš je buldog.
42.65 % z 2 hlasů.
Je rodinka želv na zmrzlině a schyluje se k dešti. Táta želvák pošle synka pro deštníky. Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá: "Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme." A ode dveří se ozve: "Tak to ne,nebo nikam nejdu!"
27.10 % z 1 hlasů.
Během cirkusového představení přijde muž s krokodýlem. Otevře mu tlamu, vytáhne si ho z kalhot, strčí ho krokodýlovi do tlamy a začne krokodýla tlouci po hlavě. Krokodýl drží. "Nemá někdo zájem si to zkusit za velkou odměnu po mně?" Přihlásí se mladá žena: "Já bych si to zkusila, ale nesměl byste mě tak mlátit po hlavě."
27.10 % z 1 hlasů.
Skáče blecha z jedné půlky na druhou a říká si: "Jestli to nepřeskočím, tak sem v prdeli!"
27.10 % z 1 hlasů.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."
27.10 % z 1 hlasů.
Stonožka-samička a stonožka-sameček si dohodnou rande v parku. Setkají se, on ji políbí a potom ji chytí za ruku, za ruku, za ruku, za ruku, za ruku...
27.10 % z 1 hlasů.
Hlemýžď má barák sám pro sebe a ženské i mužské pohlavní orgány. Co chtít víc?
27.10 % z 1 hlasů.
Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem: "Máš babu." "Máš chřipku."
0.00 % z 4 hlasů.
Lesem jde Červená Karkulka. Z křoví vyskočí vlk a říká: "Karkulko, teď Tě políbím tam, kam Tě ještě nikdo nepolíbil." Karkulka: "Hmmm, to leda tak na košík..."
0.00 % z 4 hlasů.
Když jsem tenhle vtip slyšela poprvý, tak jsem smíchy spadla z dinosaura.
0.00 % z 8 hlasů.
Další >
<< < 56
Strana 5 z 6.