Nejlepší vtipy o zvířátkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

K prostitutce na ulici přistoupí hloupý chlapeček a povídá jí: "Uletěl mi papoušek." "No a co?" našpulí pusu děva. "Jak no a co? Maminka doma říkala, že tady honíte ptáky!"
60.35 % z 67 hlasů.
Je rodinka želv na zmrzlině a schyluje se k dešti. Táta želvák pošle synka pro deštníky. Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá: "Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme." A ode dveří se ozve: "Tak to ne,nebo nikam nejdu!"
57.16 % z 26 hlasů.
Hlemýžď má barák sám pro sebe a ženské i mužské pohlavní orgány. Co chtít víc?
56.36 % z 31 hlasů.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."
55.34 % z 22 hlasů.
Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem: "Máš babu." "Máš chřipku."
55.19 % z 38 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi silnicí a slepicí? Na silnici jezdí auta. Na slepici kohout.
52.23 % z 45 hlasů.
Jede had na kole, uvědomí si, že nemá nohy a spadne.
39.62 % z 69 hlasů.
Takle běží v lese vesly snaips a potka zajíce a zajic rika "Vesly až zejtra tudy poběžíš nemohl bys mě pozdravit já bych jako zamachroval před přátely" vesly "dobře zejtra JE ZEJTRA. zajíc pozval všechny kámíky a čeká. Vesly běží a zdravý "čau zajdo" a zajíc u káže pěstí a "jdi do prdele"
38.05 % z 60 hlasů.
Když jsem tenhle vtip slyšela poprvý, tak jsem smíchy spadla z dinosaura.
20.68 % z 78 hlasů.
Mel jsem verneho pritele, postovniho holuba, ale zahynul pri vykonu svého povolani "Chytil ho dravec ?" "Ne, zabili ho pri razitkovani na poste!"
18.71 % z 68 hlasů.
<<<7
Menu
Strana 7 z 7.