Nejlepší vtipy o zvířátkách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Lesem jde Červená Karkulka. Z křoví vyskočí vlk a říká: "Karkulko, teď Tě políbím tam, kam Tě ještě nikdo nepolíbil." Karkulka: "Hmmm, to leda tak na košík..."
65.56 % z 51 hlasů.
Babička dostala do opatrování andulku, když její letěl na dovolenou. Nechala ji poletovat po bytě, ale pak chtěla otevřít okno a andulce se nechtělo do klece a usadila se na garnýži. Bělovlasá stařenka přitáhla stůl, na něj dala židli a jak lezla nahoru, spadla a zlomila si ruku. V ordinaci při sádrování se jí doktor ptá: "Jak se vám to stalo?" "No, pane doktore, nebudete mi to věřit, ale já jsem honila ptáka..."
65.05 % z 122 hlasů.
Vletí moucha bzučivka do baru a ptá se: "Je tahle stolice volná?"
63.21 % z 57 hlasů.
K prostitutce na ulici přistoupí hloupý chlapeček a povídá jí: "Uletěl mi papoušek." "No a co?" našpulí pusu děva. "Jak no a co? Maminka doma říkala, že tady honíte ptáky!"
61.59 % z 90 hlasů.
Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem: "Máš babu." "Máš chřipku."
59.20 % z 48 hlasů.
Je rodinka želv na zmrzlině a schyluje se k dešti. Táta želvák pošle synka pro deštníky. Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá: "Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme." A ode dveří se ozve: "Tak to ne,nebo nikam nejdu!"
58.77 % z 36 hlasů.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."
58.58 % z 30 hlasů.
Hlemýžď má barák sám pro sebe a ženské i mužské pohlavní orgány. Co chtít víc?
57.92 % z 38 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi silnicí a slepicí? Na silnici jezdí auta. Na slepici kohout.
55.58 % z 54 hlasů.
Jede had na kole, uvědomí si, že nemá nohy a spadne.
39.93 % z 91 hlasů.
<<<78
Další >
Strana 7 z 8.