Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Vletí moucha bzučivka do baru a ptá se: "Je tahle stolice volná?"
59.79 % z 4 hlasů.
Chlapi v hospodě nakecají jednomu dědovi, že když bude jíst hodně chleba, že mu bude stát zase jako za mlada. Děda dojde do sámošky, a s vidinou dávno zapomenuté kratochvíle si poručí tři bochníky chleba. Prodavačka mu povídá: "Ale dědo, co s tím chlebem budete dělat? Vždyť vám ztvrdne." Děda: "Kua tak je to pravda, tak to mi jich dejte pět!"
59.79 % z 4 hlasů.
Jedním uchem to jde dovnitř, druhým ven a přece to zůstane v hlavě. Co to je? Krumpáč.
59.79 % z 4 hlasů.
Mladá dáma v baru mává na barmana.Ten k ní přijde,ona ho něžně chytí za sako, hladí po vlasech a sladkým hlasem se ho ptá: "Ty jsi tady šéf?" Barman tajemně odpovídá: "Možná ano, možná ne." "A kde je šéf?" "Přijde zítra." Slečna mu smyslně zasune prst do úst a barman ho pomaličku, v rytmu hudby ocucává. "Tak mu řekni, že na dámských toaletách došel papír."
59.79 % z 4 hlasů.
Říká manžel své choti: "Jestli mi nebudeš kouřit, vypadají Ti všechny zoubky.." "Prosím Tě, jak to?" "Dostaneš do držky!"
59.79 % z 4 hlasů.
Dlouholetí manželé tiše sedí u večeře, když se najednou žena postaví a vypálí manželovi pořádnou facku. Manžel se překvapeně ptá: "To za co?" "Za 40 let nekvalitního sexu!" Po chvíli se postaví manžel a také dá manželce řádnou facku. Žena se překvapeně ptá: "A to za co?" "Odkud ty víš, co je kvalitní a co nekvalitní sex?"
59.79 % z 4 hlasů.
Paní k manželovi: "Pepo, ráda bych věděla, kde jsi včera celou noc chlastal?" "Budeš se divit, ale já bych to taky rád věděl!"
59.79 % z 4 hlasů.
Víte proč nosí blondýnka k počítači plavky? Aby mohla surfovat ne webu.
59.79 % z 4 hlasů.
Rozdíl mezi manželkou a pastičkou na myši je minimální. Obě jsou nalíčené. Ale pastička aspoň občas sklapne.
59.79 % z 4 hlasů.
Přijde kapitán Titaniku k námořníkům a říká jim: "Mám pro vás dvě zprávy, jednu špatnou a druhou dobrou, kterou chcete slyšet jako první?" "Tu dobrou." "Dostaneme 11 Oskarů!"
59.79 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 90919293
Strana 90 z 158.