Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dlouholetí manželé tiše sedí u večeře, když se najednou žena postaví a vypálí manželovi pořádnou facku. Manžel se překvapeně ptá: "To za co?" "Za 40 let nekvalitního sexu!" Po chvíli se postaví manžel a také dá manželce řádnou facku. Žena se překvapeně ptá: "A to za co?" "Odkud ty víš, co je kvalitní a co nekvalitní sex?"
59.79 % z 4 hlasů.
Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film. Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím že ten chlap skočí. Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Daly 100 Kč na stůl a ten chlap skočil. Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to. A blondýnka nato: No, já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!
59.79 % z 4 hlasů.
Proč je chlap jako sněhová bouře? Protože nikdo neví, kdy to přijde, kolik centimetrů přinese a jak dlouho to bude trvat.
59.79 % z 4 hlasů.
Nápis na jednom hrobě: Kdyby si tolik nepil a nekouřil, mohl si tu s námi sedět, pít a kouřit.
59.79 % z 4 hlasů.
Chuck Norris umí kopnout mezi oči i kyklopa.
59.79 % z 4 hlasů.
Rozdíl mezi manželkou a pastičkou na myši je minimální. Obě jsou nalíčené. Ale pastička aspoň občas sklapne.
59.79 % z 4 hlasů.
Potkají se dva doktoři v baru. Jeden povídá: "Tak co Karle, jak je u vás na chirurgii?" "No víš jak, chodí tam samí důchodci, já jim pomohu a za 9 měsíců je vidím na pitevním stole. A co u vás na gynekologii?" "No víš jak, pořád samá ženská s nějakým problémem, já jim pomohu a o 9 měsíců později chtějí, abych platil alimenty."
59.79 % z 4 hlasů.
Proč všichni mladí cikáni nosí knírek? To aby se víc podobali své vlastní matce.
59.79 % z 4 hlasů.
Baví se dva muži: "Koupil jsem ženě kuchařku, ale nechce podle ní vařit." "Já jsem na tom stejně - koupil jsem tchýni kufr!"
59.79 % z 4 hlasů.
Potkal jsem v parku pohlednou dívku. Přeskočila jiskra, spadla mi k nohám a hned tam jsme se pomilovali. Zbožňuju svůj nový taser!
59.79 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 89909192
Strana 89 z 158.