Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Odkoupím velké množství zinku. Zn.: Zn
59.75 % z 31 hlasů.
Jak dlouho se muž vydrží dívat jedním okem na svoji tchyni? Dokud nestiskne spoušť...
59.75 % z 31 hlasů.
Syn cestou do Rakouska na hory: Mami, Rakušani se zdraví "Tschüss?!" Máma: Ano, taky Syn: A můžu říkat: Pitchüss?
59.74 % z 34 hlasů.
Víte proč nemůžete derivovat cikána? Nemá žádnou funkci.
59.71 % z 63 hlasů.
Které tři otvory jsou na ženě nejkrásnější? Ty po vidlích.
59.66 % z 77 hlasů.
Jeden je alkoholik, druhej silnej kuřák a třetí homosexuál. Když opouštějí léčebnu, tam jim doktor klade na srdce: "Svých neřestí se musíte již navždy vzdát, jinak přijdete okamžitě o život..." Tak alkoholik, kuřák a homosexuál jdou, až narazí na bufet. Alkoholik to nevydrží a objedná si panáka. Jen co ho tam loupne, padne mrtvý k zemi. Tak jdou dal jen kuřák a homosexuál a na zemi vidí vajgl. Koukaj na něj a homosexuál povídá: "Nech to ležet, nebo tady voba chcípnem..."
59.34 % z 171 hlasů.
Co udělá blondýnka, když zjistí, že má výron na kotníku? Utře to a šuká dál.
59.31 % z 51 hlasů.
Přijde starej Žid za papežem Františkem, že by rád audienci. Papež ho přijme, přestože má velice nabitý program, a má tedy velice málo času. "Svatej otče, vědí, já jsem měl otce, a ten byl restauratér. Nu, a jeho otec byl taky restauratér. A otec jeho otce.." "Abrahame, mohl bys to prosím zkrátit? Nemam moc času, víš?" "No vydržej, je to důležitý. Otec jeho otce byl rovněž restauratér, a jeho otec byl taky..." "Abrahame, opravdu nemám tolik času, šlo by to prosím ještě trošku zkrátit?" "No, v zásadě jde o to, že ta poslední večeře ještě není zaplacena".
59.22 % z 595 hlasů.
O mužích, o kterých si myslíš, ze by mohli byt dobrými manželi, zjistíš, že už jsou.
59.19 % z 15 hlasů.
Přijde manželka z koupelny do ložnice, manžel si ji prohlíží a kroutí hlavou: "Tys teda přibrala. Vždyť ty jí máš širokou jak kombajn." Manželka se naštve, lehne si do postele a otočí se k muži zády. Ten začne škemrat, aby se k němu žena otočila a splnila své manželské povinnosti. Žena na to jen odvětí: "Přece kvůli jednomu suchému klásku nebudu otáčet celý kombajn."
59.19 % z 15 hlasů.
<<<131132133134
Další >
Strana 131 z 184.