Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Tatínek s Pepíčkem na návštěvě ZOO: "Opice jsou dál, to je teprve pokladní."
33.37 % z 15 hlasů.
Golda Meyerová kouká z okna Knesetu a najednou vidí Ježíše, který se vrátil do Svaté země. otočí se do kanceláře a říká Davidu ben Gurionovi: Už je tady zas, podej hřebíky.
31.89 % z 23 hlasů.
Kolik má vážit průměrně tchýně? Tři kila i s urnou.
31.68 % z 44 hlasů.
Paní si u doktora stěžuje, že manžel má nejradši orální sex. "No to nijak neškodí, paní." "No jo, ale on mi to dělá, i když mám menstruaci." "No, když mu to nevadí, tak vám to taky neuškodí." "No jo, když von ale pak s tou krvavou hubou chodí strašit děti!"
31.56 % z 11 hlasů.
Chuck Norris nejenže dokáže přeskočit svůj stín, ale umí ho i sloupnout ze země a přibít na dveře.
31.56 % z 11 hlasů.
Dívka: Jsem těhotná! Chlapec: Cože?! Já nechci dítě! Dívka: Ale já za to nemůžu.. Chlapec: Kdy se to má narodit? Dívka: Dělám si prdel! Jen si dělám srandu, protože tě nesnáším! Po devíti měsících... Crrrr, Crrrr, Crrrrrr... Chlapec: Prosím? Dívka: Ahoj to jsem já. Víš jak jsem ti říkala, že jsem těhotná? Chlapec: Neříkej, že... No? Dívka: ... Chlapec: Dělej, mluv! Dívka: Zase si dělám srandu, protože tě stále nesnáším!
31.56 % z 11 hlasů.
Říká Anna kamarádce: "Tak si myslím, že Ivan je Žid." "A jak jsi na to přišla?" "No z prstu jsem si to nevycucala."
30.77 % z 29 hlasů.
Hladový muž chce v restauraci usednout, ale vrchní jen utrousí: Ten stůl je rezervovaný! Host na něho pohlédne a odpoví: Tak ho odneste a přineste mi nový!
30.41 % z 9 hlasů.
Učitel k žákovi: "Kde leží Afrika ?" "Na mapě..."
30.41 % z 9 hlasů.
Právě sem viděl film, kde byla ženská brutálně zavražděná a její manžel zůstal sám s nemocnym synem a pak toho syna unesli a on se táhl přes celou zemi aby ho našel a málem ho zabili! Hledá se nemo je fakt thriller.
30.41 % z 9 hlasů.
Další >
<< < 133134135136
Strana 133 z 158.