Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Manželka už tři čtvrtě roku sportuje, aby vvypadala mladší." - "A s jakým úspěchem?" - "No, teď už nevypadá jako třicetiletá žena, ale jako osmatřicetiletý chlap."
63.98 % z 68 hlasů.
Proč trvá stavba blonďatého sněhuláka mnohem déle než normálního? Musíte mu vydlabat hlavu.
63.97 % z 87 hlasů.
Víte, co křičí blondýnka na fotbalovém zápase za stavu 0:0?"Ještě jeden...! Ještě jeden...!"
63.97 % z 87 hlasů.
Astrolog se ptá své blonďaté klientky:"Pamatujete si, pod jakým znamením bylo vaše dítě počato?"Blondýnka chvíli přemýšlí a pak praví:"Pokud si dobře pamatuji, byl to ZÁKAZ ZASTAVENÍ!"
63.93 % z 55 hlasů.
Zemřela v mladém věku slavná herečka a vstoupila v celé kráse svých vnad do ráje. Ujal se jí sám svatý Petr a doprovázel ji vyhrazenou cestou k rajskému oddělení pro nevinné sexbomby, chráněnému před vetřelci hlubokým vodním příkopem. "Tady na té úzké lávce musíš být velmi opatrná," připomínal jí důrazně svatý Petr před příkopem. "Jdi napřed a přísně se střež jakékoliv hříšné myšlenky - sic spadneš do vody a cesta do ráje ti bude navždy uzavřena." Herečka jde, nebere jeho výstrahu vážně a tak si lehce vykračuje, vlní se v bocích a rozverně kroutí zadečkem, jak byla zvyklá před kamerou. Jeden krok, druhý, třetí, čtvrtý... a v tom to za ní hlasitě žbluňklo.
63.92 % z 90 hlasů.
Potká Kohn Roubíčka: "Tak co, Kohn, jak jde židot?" Kohn: "Ale ghetto, ghetto".
63.83 % z 540 hlasů.
Odkoupím velké množství zinku. Zn.: Zn
63.82 % z 35 hlasů.
Víte jakým příkazem (v DOSu) zablokujete klávesnici? Napíšete CRASH a odentrujete desetikilovým kladivem.
63.82 % z 35 hlasů.
Říká paní Majerová sousedce: "Tak si představte, že můj manžel dneska zničil celou počítačovou síť." "On je hacker?" "Ne, debil."
63.82 % z 35 hlasů.
Manželka: "Miláčku nevypadám v tech kalhotech tlustá?" Manžel: "A nebude ti vadit když ti řeknu čistou pravdu?" Manželka: "Né, to víš že né." Manžel: "Spím s tvou sestrou."
63.75 % z 21 hlasů.
<<<134135136137
Další >
Strana 134 z 190.