Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Proč Bůh stvořil blondýnku? …Ovce vám pivo z lednice nepřinese. A proč stvořil brunetku ? …Protože blondýnka vám ho taky nepřinese.
43.63 % z 5 hlasů.
Žena za volantem je jako hvězda na nebi. Ty jí vidíš, ale ona tebe ne.
40.95 % z 7 hlasů.
Róm si dělá autoškolu. Projede v pořádku křižovatkou a instruktor se ho ptá "Jen tak pro zajímavost, co tam bylo za značku?" A róm na to "Hliníková, vrátíme se ?"
40.95 % z 7 hlasů.
Žena je jako demo program - Buď má omezenou dobu užívání, nebo má nejlepší funkce zakázané, nebo se stále dožaduje, aby sis ji zaregistroval.
40.95 % z 7 hlasů.
Žena přijde na policejní stanici: "Prosím vás, pomozte mi, můj muž se ztratil." Policista založí papír do stroje a povídá: "Můžete nám ho popsat?" - "No, měří asi sto padesát centimetrů, váží devadesát pět kilo, má pleš, velké břicho, falešné zuby... Víte, co? Zapomeňte na to."
40.95 % z 7 hlasů.
Co má společného moped a baculka? Užiješ si skvělou jízdu, dokud tě na tom nikdo neuvidí.
35.71 % z 4 hlasů.
Žena si v obchodě vybírá vysokou skříň. Prodavač se ptá: "To máte tak vysoký strop?" "Ne, souseda."
35.71 % z 4 hlasů.
Psychiatr vede terapii čtyř matek a jejich dětí. První matce říká:"Jste posedlá sladkým. Projevilo se to na jméně vaší dcery - Candy." Druhé říká:"Jste posedlá penězi. Odrazilo se to na jméně vaší dcery - Penny." Třetí říká:"Jste závislá na alkoholu. Odrazilo se to na jméně vašeho dítěte - Brandy. V tom čtvrtá matka vstane a tiše šeptá synovi do ucha:"Pojď Dicku, jdeme domů."
34.78 % z 6 hlasů.
V roce 1800 začal jíst Drácula 15leté panny. V současnosti bohužel zemřel hladem.
34.78 % z 6 hlasů.
Jsou dva typy holek. Ty co ho tam chtějí a ty co si ho tam přejou.
34.78 % z 6 hlasů.
Další >
<< < 91011
Strana 9 z 11.