Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Žena si v obchodě vybírá vysokou skříň. Prodavač se ptá: "To máte tak vysoký strop?" "Ne, souseda."
64.78 % z 14 hlasů.
Paní jede v husté mlze, a tak pro jistotu sleduje zadní světla auta, které jede před ní. To však najednou prudce zabrzdí, ale paní to už nestihla. Rána, zvuk ohýbaných plechů a sypajícího se skla. Paní vyleze z auta a řve na řidiče toho auta: "Prosím vás, proč jste najedou tak prudce zabrzdil?!" "No, protože jsem zajel do své garáže."
64.76 % z 29 hlasů.
Nevíte, kde seženu kvalitní baterie do vibrátoru? Ty od Vietnamců vytečou dřív než já...
64.35 % z 59 hlasů.
Leží takhle pár v posteli a ženská říká: "Já bych ráda měla větší prsa.". "Tak si je zkus třít toaletním papírem." "Toaletním papírem? Co by to jako mělo dělat?" "No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo s prdelí."
64.28 % z 25 hlasů.
Víte co je horší než Snídaně s Novou? Večeře se starou!
63.75 % z 21 hlasů.
Ženská jde do seznamky a poprosí, že potřebuje chlapa co nemá čich, protože jí hrozně smrdí važína. Tam seženou chlapa bez čichu a je rande. Všechno jde dobře a ty dva se spolu vyspí. Ráno pak oba nadšení se ptají jeden druhého jak se mu to líbilo. A ona že perfektní a co on? On taky, že super, všechno paráda sex a tak. Jen, že musel bejt v pokoji hroznej smrad, protože mu celou noc slzely oči...
63.75 % z 21 hlasů.
Víte, proč Bůh stvořil ženu až na konec? Aby mu nepřekazila plány.
63.66 % z 28 hlasů.
Jsou tři etapy života: Mládí, Střední věk a Vypadáte dobře!
63.00 % z 24 hlasů.
"Vidíš to," povídá žena svému nepříliš sexuálně úspěšnému muži, "a ty budeš předhazovat, že se nemohu trefit do vrat garáže."
62.79 % z 50 hlasů.
Žena je jako demo program - Buď má omezenou dobu užívání, nebo má nejlepší funkce zakázané, nebo se stále dožaduje, aby sis ji zaregistroval.
62.61 % z 13 hlasů.
<<<10111213
Další >
Strana 10 z 14.