Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Praví dívka před svatbou: "Chtěla bych muže tak chytrého, aby vydělával hodně peněz a tak hloupého, aby mně je všechny dával!"
60.16 % z 12 hlasů.
Na nudapláži rozumují dva mladíci: "Podívej, jaký jsou ty nahatý ženský pěkný. Ale sotva si s nějakou něco začneš, každá chce hned něco na sebe!"
59.79 % z 4 hlasů.
Ptá se jedna přítelkyně druhé: "Proč už nechodíš s Karlem?" "Obvodní lékařka mi to zakázala." "A proč prosím tě?" "Je to jeho manželka."
58.98 % z 8 hlasů.
U soudu: "Když mě vlákal do parku, tušila jsem že o něco přijdu, ale že to bude kabelka, to mě nenapadlo!"
58.98 % z 8 hlasů.
Ženská jde do seznamky a poprosí, že potřebuje chlapa co nemá čich, protože jí hrozně smrdí važína. Tam seženou chlapa bez čichu a je rande. Všechno jde dobře a ty dva se spolu vyspí. Ráno pak oba nadšení se ptají jeden druhého jak se mu to líbilo. A ona že perfektní a co on? On taky, že super, všechno paráda sex a tak. Jen, že musel bejt v pokoji hroznej smrad, protože mu celou noc slzely oči...
58.98 % z 8 hlasů.
Víte, proč Bůh stvořil ženu až na konec? Aby mu nepřekazila plány.
58.75 % z 18 hlasů.
V narvaném autobuse povídá mladý muž slečně: "Tady máte volnou tyč, chyťte se jí." "Děkuji, ale já už se mám čeho držet." "Vím, ale já už vystupuji."
57.36 % z 11 hlasů.
Ona: .. Víš, ale já jsem zadaná. On: Každá branka má brankáře a stejně padají góly.
57.36 % z 11 hlasů.
Mezi ženou a psem není rozdíl. Zradí vás ve chvíli, kdy přijde někdo s větší klobásou.
57.36 % z 11 hlasů.
Na Karlove mostě chčije ženská do Vltavy. Jde okolo policajt koukne dolu a říká: "Ženska, proboha, vždyť vy chčijete do kanoe!" "Ale hovno, to je vodraz!"
56.86 % z 14 hlasů.
<<<891011
Další >
Strana 8 z 13.