Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Ve společnosti někdo řekl, že dle statistiky, 70 % žen podvádí své muže. Jedna paní se ohradí: "To chcete říct, že jen těch 30 % jsou věrné?" "Kdepak. Ty jsou svobodné!"
72.71 % z 19 hlasů.
Když vidím čokoládu, slyším v hlavě dva hlasy. Ten první říká: "Musíš sníst tu čokoládu." Ten druhý hlas říká: "Slyšelas dobře. Sněz tu čokoládu."
72.29 % z 115 hlasů.
Víte proč se ženy vdávají v bílé. Ne? Je to standardní barva domácích spotřebičů.
71.95 % z 68 hlasů.
Přijde žena do tržnice a vidí, jak chlap prodává ve sklenici komára, s nápisem "Za 250 Kč nahradí chlapa". Přijde za ním a ptá se ho: "Jak to funguje?" Chlap odpoví: "Přijdete domů, vysvlečete se, položíte se na postel, pustíte komára ze sklenice, a uvidíte." "Kdyby byl nějakej problém, klidně mi zavolejte.." Žena tedy koupí a udělá přesně co jí řekl. Komár si sedne na zeď a nic se neděje. Ženská tedy zavolá chlápkovi, ten přijede, vysvleče se a obrátí se na komára: "Tak dívej se ty blbče, ukazuju ti naposled!"
71.76 % z 28 hlasů.
Ženy jsou rozděleny do dvou typů: 1. Její prsa jsou - sen! 2. Její sen je - prsa!
71.72 % z 46 hlasů.
Stěžuje si žena své přítelkyni: "Představ si, můj muž jede na měsíc na služební cestu a zabalil si do kufru třicet kondomů. On si snad myslí, že za ním budu každý den jezdit!"
71.43 % z 18 hlasů.
Na mistrovství světa v ženské logice zvítězil s velkým náskokem generátor náhodných čísel.
71.25 % z 32 hlasů.
Silniční kontrola. "Vaše auto jede velmi podezřele." "Promiňte, jsem děsně ožralej." "To snad ale není důvod, nechat řídit ženskou."
70.90 % z 53 hlasů.
Mezi ženou a psem není rozdíl. Zradí vás ve chvíli, kdy přijde někdo s větší klobásou.
70.84 % z 27 hlasů.
Dáma zastaví taxi a ptá se: "Mladý muži, jste volný?" "Ano." "Tak jedeme rychle na radnici.!" Taxikář zděšeně zavírá dveře se slovy: "Až tak volný tedy nejsem!"
70.84 % z 27 hlasů.
<<<78910
Další >
Strana 7 z 14.