Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte proč se ženy vdávají v bílé. Ne? Je to standardní barva domácích spotřebičů.
74.51 % z 80 hlasů.
Když vidím čokoládu, slyším v hlavě dva hlasy. Ten první říká: "Musíš sníst tu čokoládu." Ten druhý hlas říká: "Slyšelas dobře. Sněz tu čokoládu."
74.45 % z 187 hlasů.
Psychiatr vede terapii čtyř matek a jejich dětí. První matce říká:"Jste posedlá sladkým. Projevilo se to na jméně vaší dcery - Candy." Druhé říká:"Jste posedlá penězi. Odrazilo se to na jméně vaší dcery - Penny." Třetí říká:"Jste závislá na alkoholu. Odrazilo se to na jméně vašeho dítěte - Brandy. V tom čtvrtá matka vstane a tiše šeptá synovi do ucha:"Pojď Dicku, jdeme domů."
74.43 % z 26 hlasů.
Ve společnosti někdo řekl, že dle statistiky, 70 % žen podvádí své muže. Jedna paní se ohradí: "To chcete říct, že jen těch 30 % jsou věrné?" "Kdepak. Ty jsou svobodné!"
74.21 % z 31 hlasů.
"Slečno, jste krásná, jak se jmenujete?" "Jmenuji se Carmen." "To je ale hezké jméno. Vaši rodiče vám to jméno dali, protože jsou ze Španělska?" "Ne, ne, to jsem si vybrala sama." "A mohu vědět proč?" "Protože mám ráda auta a muže - Carmen. A když už si tak povídáme, jak se vlastně jmenujete vy?" "Beerfuck!"
74.17 % z 65 hlasů.
Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak p*ču a ne zlaté prase!" Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už jí vidím..."
74.10 % z 261 hlasů.
Na mistrovství světa v ženské logice zvítězil s velkým náskokem generátor náhodných čísel.
73.13 % z 44 hlasů.
Opatrně na cestách. Spousta řidičů chlastá a nechává řídit svoje manželky.
72.04 % z 33 hlasů.
Silniční kontrola. "Vaše auto jede velmi podezřele." "Promiňte, jsem děsně ožralej." "To snad ale není důvod, nechat řídit ženskou."
71.64 % z 63 hlasů.
A proč si zápasníci sumo holí nohy? Aby si je nikdo nepletl s feministkama.
71.64 % z 63 hlasů.
<<<78910
Další >
Strana 7 z 14.