Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, proč Bůh stvořil ženu až na konec? Aby mu nepřekazila plány.
62.41 % z 9 hlasů.
Povídají si dvě kamarádky: "Tak prý ses rozešla s tím gaunerem Karlem?" "No jo, to nebylo k žití. Teď jsem s Honzou. To je něco úplně jiného – on normálně uklidí, umí se postarat o děti, tuhle dokonce uvařil! Já ti mám teď času..." "A tak co děláš?" "No..., chodím šukat s Karlem..."
62.41 % z 9 hlasů.
Na mistrovství světa v ženské logice zvítězil s velkým náskokem generátor náhodných čísel.
62.41 % z 9 hlasů.
Jeptiška je snad jediná ženská, která ráno ví, co si vezme na sebe.
62.41 % z 9 hlasů.
Přijde chlapec k dívce a povídá: "Řeknu ti vtip, ze kterého ti upadnou obě kozy!"Podívá se na ni "Aha, ty už jsi ho slyšela.."
59.79 % z 4 hlasů.
Přijde žena do tržnice a vidí, jak chlap prodává ve sklenici komára, s nápisem "Za 250 Kč nahradí chlapa". Přijde za ním a ptá se ho: "Jak to funguje?" Chlap odpoví: "Přijdete domů, vysvlečete se, položíte se na postel, pustíte komára ze sklenice, a uvidíte." "Kdyby byl nějakej problém, klidně mi zavolejte.." Žena tedy koupí a udělá přesně co jí řekl. Komár si sedne na zeď a nic se neděje. Ženská tedy zavolá chlápkovi, ten přijede, vysvleče se a obrátí se na komára: "Tak dívej se ty blbče, ukazuju ti naposled!"
59.79 % z 4 hlasů.
Muž povídá své ženě: "Víš miláčku ty jsi jiná než ostatní dívky..." Žena odpoví: "Jaké jsou ostatní dívky?" Muž: "Hezčí."
59.79 % z 4 hlasů.
Muž: "Když se na mě takhle hezky usmíváte, hned bych vás pozval k sobě." Žena: "Vy jste mi nějaký lichotník." Muž: "Žádný lichotník, ale zubař."
59.79 % z 4 hlasů.
Co se stane když odoperujete chlapovi půlku mozku?. Dostane menstruaci.
59.79 % z 4 hlasů.
Žena za volantem je jako hvězda na nebi. Ty jí vidíš, ale ona tebe ne.
59.79 % z 4 hlasů.
Další >
<< < 6789
Strana 6 z 11.