Vtip: Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho má.
73.71 % z 190 hlasů.

Podobné vtipy

Přijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: "Prosil bych tři potkany, dvě myši, asi 25 švábů a kýbl pavouků." "Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?" "Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit majiteli byt ve stavu, v jakém jsem jej dostal." "Vy jste šprýmař," usměje se pobaveně prodavač. "No, mně to moc k smíchu nepřijde. Odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval."
82.51 % z 422 hlasů.
Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"
82.86 % z 2054 hlasů.
"Mami, tatínek mě zneužívá!" "A jak tě zneužívá, Aničko?" "Tahá mě za ouška!" "Ale to není žádné zneužívání Aničko, a co ti při tom říká?" "Kuř ty děvko!!!"
81.78 % z 894 hlasů.
Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když je někdo debil.
82.67 % z 1343 hlasů.
"Víte, jakým způsobem spolehlivě rozpoznáte mezi dvanácti muží dva hlupáky?" "???" "Namátkou!"
26.80 % z 113 hlasů.
Víte, jaký je oblíbený nápoj vozíčkářů? Točená kola.
79.75 % z 102 hlasů.
Jak dopadl hasič u zkoušky? Vyhořel.
81.70 % z 385 hlasů.
Jak zachránit člověka před udušením? Někdy stačí tak málo, jako třeba sundat pytel z jejich hlavy.
74.06 % z 604 hlasů.
Přijde kapitán Titaniku k námořníkům a říká jim: "Mám pro vás dvě zprávy, jednu špatnou a druhou dobrou, kterou chcete slyšet jako první?" "Tu dobrou." "Dostaneme 11 Oskarů!"
78.09 % z 280 hlasů.
Na okrajové římse mrakodrapu se srazí dva sebevrahové. Nejdřív oba strnou překvapením, pak jeden rozčileně povídá: "Padejte odsud, to je moje římsa!" Druhý mu děkuje: "To jste hodnej, že mi dáváte přednost..."
81.71 % z 87 hlasů.