Nejlepší černý humor

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Každou noc si připadám jako Titanic," postěžuje si kamarád kamarádovi na svou manželku, "vždy v posteli narazím na ledovec!"
25.43 % z 3 hlasů.
"Co je vrchol opatrnosti?" "To opravdu nevím." "Chodit po zlaté střední cestě a prostředkem."
25.43 % z 3 hlasů.
"Od čeho máte pořezané čelo?" "Od rýmy. Kýchl jsem v telefonní budce.
22.18 % z 6 hlasů.
Přijde chlap na stanici VB a říká: "já jsem přejel dvě slepice" A příslušník povídá: "Tak je dejte ke krajnici ať je nerozjedou další auta." A chlap odpoví: "Tak jo... ale co mám dělat s tou jejich motorkou??"
18.30 % z 4 hlasů.
Manželka naštvaně křičí na manžela: "Pepo! Přestaň dávat tu instanční kávu vedle urny s babičkou! Už jsem si dvakrát omylem dala babku se šlehačkou!"
18.30 % z 4 hlasů.
Janek přijde k sousedovi a povídá: "Pepo, půjč mi 10 kýblů vody." "Na co ti bude, dyť máš studnu!" "Ale, víš, právě do studny mi spadla tchýně a ještě jí kouká hlava."
18.30 % z 4 hlasů.
Turista se v pralese ptá lidojeda: "To je vaše rodinné album?" "Ne, to je moje kuchařka."
18.30 % z 4 hlasů.
V jedné vesnici žil kovář Hopfengard. Ten jednou ve vzteku zabil učně a obecní rada ho odsoudila na šibenici. Ale byl to jediný kovář ve vesnici. Tak se rozhodli, že oběsí raději jednoho holiče, protože holiče tam měli tři.
14.31 % z 5 hlasů.
Kastelán provází výpravu po hradě. Když přijdou do rytířského sálu, objeví se v protějších dveřích bílá ženská postava. Kastelán na ni ukáže a říká: "Protože každý hrad má svoji bílou paní či jiné strašidlo, představuji vám i já svoji manželku."
11.76 % z 6 hlasů.
Panu Vonáskovi není pomoci a umírá. Lékaři už vědí, že se rána nedožije a tak ho pošlou domů, ať si ještě trochu užije domova. Doma se pustí do manželských povinností a když chce už po čtvrté, říká manželka: "To se ti to šoustá, když nemusíš ráno vstávat."
7.86 % z 3 hlasů.
Další >
<< < 1213
Strana 12 z 13.