Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Probíhá spartakiáda a všichni účastníci jdou slavnostně po ulici. To všechno sleduje dědoušek sedící na lavičce a obdivuje hlavně sportovkyně, které jsou z různých koutů republiky. Zrovna jdou kolem velmi dobře obdařené dívky z Napajedel nesoucí nápis svého města hrdě na hrudi. A říka si pro sebe: "Hmm, jiný kraj jiný mrav, u nás tomu říkáme kozy."
46.70 % z 20 hlasů.
"Od čeho máte pořezané čelo?" "Od rýmy. Kýchl jsem v telefonní budce.
46.63 % z 46 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi kozou a kamzíkem? Zkuste vzít do pusy kamzíka.
46.60 % z 31 hlasů.
Maminka s šestiletým synkem jedou vlakem. "Mami, můžeš mi říct, jak se jmenovala ta stanice, kterou jsme právě projížděli?" Vyzvídá chlapec. "A kvůli tomuhle mě budíš? Není to jedno?" Zamumlá rozespale matka. "Vůbec to není jedno. V té stanici jsem totiž upustil tvou kabelku!" Odpoví synáček.
46.60 % z 31 hlasů.
Tak co, jak dopadlo tvoje seznámení naslepo? Ani se neptej, ta ženská přijela na rande v Mercedesu, rok výroby 1937. No to je fajn. Drahé a luxusní auto, dokonce to je rarita. Tak kde je problém? Víš, když ona je původní majitelkou toho auta.
46.54 % z 13 hlasů.
Nejsem muž na jednu noc - jsem unaven už po pár hodinách.
46.54 % z 13 hlasů.
Víte, proč má většina chlapů nohy do O? Protože všechno nepodstatný bývá v závorkách!
46.54 % z 13 hlasů.
Víte, jak teplouš předstírá orgasmus? Vytáhne ho a plivne partnerovi na záda.
46.49 % z 79 hlasů.
Žena peče volské oko. Do kuchyně vtrhne muž a začne kričet: "POZOR!!! POZOR!!! VÍC OLEJE!!! POTREBUJEME VÍC OLEJE!!!! SPÁLÍ SE TO.... POZOR!!!! OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE!!! POZOR!!! ZBLAZNILA JSI SE??? TEN OLEJ!!!! PROBOHA!!! A SŮL!!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL!!!!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko????" Muž klidným hlasem odpoví: "To jen, abys měla představu, jaké to je, když po mně vřískáš při řízení."
46.20 % z 22 hlasů.
Co znamená slovo muž? Mizerný Údržbář Ženy.
46.20 % z 22 hlasů.
<<<158159160161
Další >
Strana 158 z 186.