Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!" "Co to kecáš, kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..." "Ale to je prázdná množina, babičko..."
63.98 % z 68 hlasů.
Námořník v restauraci: "A tohle je co?" Číšník: "Prosím polévka." Námořník: "Tisíc rohatých! Dvacet let se plavím v polévce a ani o tom nevím."
63.89 % z 71 hlasů.
Když odešli do důchodu, rozhodli se Mojše se Sárou vypravit do Izraele a procestovat Zemi otců křížem krážem. Jednou, cestou po izraelském venkově, se zastavili malé restauraci na jídlo. Po obědě pokračovali za dalším turistickým cílem. Po půl hodině si Sára uvědomila, že zapomněla v restauraci na stole brýle, když si vybírala z jídelního lístku. Mojše neochotně otočil auto zpět a celou cestu jí vyčítal brýle, zapomnětlivost a spoustu dalších věcí. Sáře připadala cesta zpátky nekonečná, ale zatnula zuby. Nakonec se vrátili k restauraci, kde před tím obědvali. Sára vystoupila z vozu a vydala se pro brýle. Mojše stočil okýnko zavolal za ní: "Když už tam jdeš, vezmi mi klobouk a kreditku!"
63.88 % z 392 hlasů.
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
63.88 % z 127 hlasů.
Reuters: Řekové se omluvili EU a jako dar poslali obrovského dřevěného koně.
63.82 % z 35 hlasů.
"Tvoje žena o tobě roztrušuje, že jsi bigamista..." "Opravdu? A která?"
63.82 % z 35 hlasů.
Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."
63.82 % z 35 hlasů.
Ona: .. Víš, ale já jsem zadaná. On: Každá branka má brankáře a stejně padají góly.
63.81 % z 45 hlasů.
Baví se dva lékaři: "Ty, co říkáš, jsou ústřice zdravé?" "Já nevím, ještě jsem žádnou neléčil."
63.81 % z 45 hlasů.
Víte proč nemůžete derivovat cikána? Nemá žádnou funkci.
63.77 % z 157 hlasů.
<<<159160161162
Další >
Strana 159 z 221.