Vtip: Jede Einstein se Schrödingerem autem a přejedou...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jede Einstein se Schrödingerem autem a přejedou kočku. Einstein zastaví, že se jde podívat, co s ní je. Schrödinger ho zastaví a říká: "Neblázni, chceš ji zabít?"
68.64 % z 531 hlasů.

Podobné vtipy

Statistik procházel bezpečnostní kontrolou na letišti, když byla v jeho kufru nalezena bomba. Vysvětloval: "Podle statistik je pravděpodobnost přítomnosti bomby v letadle 1:10.000. Takže šance, že na palubě budou dvě bomby, je 1:100.000.000. Tím pádem jsem mnohem více v bezpečí..."
69.10 % z 242 hlasů.
Heisenberg jede se Schrödingerem autem a zastaví je policejní hlídka. Heisenberg řídil a policista se ho ptá: "Víte, jak rychle jste jel?" Heisenberg odpoví: "Ne, ale zato vím přesně, kde jsem." Policista: "Víc než 150 km/h!" Heisenberg se rozčílí: "Super, kvůli vám jsme se ztratili!" Policista pojal podezření a požádal, aby mu otevřeli kufr. "Vezete tam něco?" zeptal se. "Jenom kočku," odvětil Schrödinger. Policista se podívá: "Vždyť ta kočka je mrtvá!" Teď se rozčílí Schrödinger: "No, teď už ano!"
64.91 % z 252 hlasů.
Pokladní v knihkupectví: "Takže tři díly Matematiky pro pomalejší po sto padesáti korunách, dělá to dohromady přesně 550 Kč."
66.87 % z 102 hlasů.
"Ten děda Serjoža, představte si, už má 90 roků a stále je plný energie..." "A odkud je?" "Z Černobylu."
81.63 % z 1295 hlasů.
Povídá takhle kočka praseti: "Já vím co z tebe bude, až vyrosteš!" "Jo? Tys četla můj horoskop?" "Ne, kuchařku!"
76.50 % z 803 hlasů.
Co si užije 9 lidí z 10? Hromadné znásilnění.
71.29 % z 58 hlasů.
Víte, co máte udělat, když znásilníte hluchoněmou? Zlomit jí ruce, ať to nikde nevykecá.
82.07 % z 3003 hlasů.
Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!" "Co to kecáš, kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..." "Ale to je prázdná množina, babičko..."
67.39 % z 172 hlasů.
230 - 220 / 2 = ? Fakt je to 5! Vysvětlení: 5! znamená 5 faktoriál a to jest 120.
43.49 % z 1059 hlasů.
Základy české gramatiky: "Schrödingerova kočka je živá nebo mrtvá." - Před otevřením krabice se věta píše bez čárky před "nebo", po otevření pak s čárkou.
65.05 % z 122 hlasů.