Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Proč nosí blondýnky kalhotky? Aby měly kotníky v teple.
2.53 % z 9 hlasů.
"Pane vrchní, na tu večeři budu čekat až do rána?" -"Kdepak, pane, o půlnoci zavíráme."
2.53 % z 9 hlasů.
Přijde Bill Gates k zrcadlu a říká mu: "Zrcadlo, kdo je na světě nejbohatší?" Zrcadlo: "Aplikace zrcadlo provedla neplatnou operaci. Bude nyní ukončena."
2.53 % z 9 hlasů.
Chuck Norris se kvalifikoval do závodů Daytona 500 maximální rychlostí 324 mil za hodinu. Bez auta.
2.27 % z 10 hlasů.
Policajt zastaví auto a povídá: "Pane řidiči, vystupte si, vy jste pil!" "To není pravda, nepil! Bůh je mým svědkem!" "Tak si vystupte oba dva!"
2.06 % z 11 hlasů.
Sejdou se takhle dva patologové a vyprávěj si zážitky z práce. Jeden z nich začíná vykládat své dojmy: "Ty Franto, včera jsem Ti měl na stole ženskou, nádherně vyvinutou, kozy snad pětky, poštěváka jako okurku..." "Co, tak velkej?" "Ne, tak kyselej."
2.06 % z 11 hlasů.
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby: "Budete si přát na noc mladou dívku?" "Ne, spíš mladého chlapce." Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!" "Dobře, tedy strážníka."
0.00 % z 1 hlasů.
Povídají si dvě přítelkyně: "Jsem tak ráda, že se už s manželem nehádáte. Včera jste byli tak svorní, když jste spolu řezali dřevo." "My jsme neřezali dřevo, my jsme si dělili nábytek."
0.00 % z 1 hlasů.
Naše vesnička je tak malá, že z autobusu musíme vystupovat prostředními dveřmi. Přední a zadní jsou už mimo obec!
0.00 % z 1 hlasů.
Přijde chlap na stanici VB a říká: "já jsem přejel dvě slepice" A příslušník povídá: "Tak je dejte ke krajnici ať je nerozjedou další auta." A chlap odpoví: "Tak jo... ale co mám dělat s tou jejich motorkou??"
0.00 % z 1 hlasů.
Další >
<< < 147148149150
Strana 147 z 158.