Vtip: Pavle co dělá tvůj tatínek? Nic, přejel...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Pavle co dělá tvůj tatínek?" "Nic, přejel ho parní válec." "A co dělá tvoje maminka?" "Nic, přejel ji parní válec." "A co děláš ty?" "Řídím parní válec."
79.85 % z 548 hlasů.

Podobné vtipy

"Jednou jsem byl tak zoufalý, že jsem chtěl skočit do vody," svěřuje se jeden druhému. "A co tě odradilo?" ptá se kamarád. "Ta výška a ta voda..."
51.11 % z 85 hlasů.
Černý humor je jako pár nohou. Ne každý ho má.
74.82 % z 181 hlasů.
Jedním uchem to jde dovnitř, druhým ven a přece to zůstane v hlavě. Co to je? Krumpáč.
81.41 % z 1081 hlasů.
Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
75.55 % z 585 hlasů.
"Slečno," vnucuje se na pláži Radek,"už jste někdy viděla tak krásně chlupatá prsa?" "Ale ano, " připouští kráska, "v kleci v zoo."
36.41 % z 82 hlasů.
Jsou dvě věci, co dlouho nepřežijí: černý humor na Facebooku a děti odpůrců očkování.
66.77 % z 31 hlasů.
Leží dva vandráci u kolejí, oba bez nohou. A jeden říká druhému: "Já jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
81.66 % z 638 hlasů.
Tři dcery a fotr mají autonehodu. Fotr se pak ptá doktora, jak to s těmi dcerami vypadá. Doktor říká:"Ta nejhezčí z nich má úplně rozřezanou držku, ta s nadáním pro balet má amputovanou nohu a ta inteligentni má nádor na mozku!" "To si děláte srandu" řekne fotr!"Ano dělám, jsou všechny mrtvé!!"
75.24 % z 238 hlasů.
Na okrajové římse mrakodrapu se srazí dva sebevrahové. Nejdřív oba strnou překvapením, pak jeden rozčileně povídá: "Padejte odsud, to je moje římsa!" Druhý mu děkuje: "To jste hodnej, že mi dáváte přednost..."
80.62 % z 56 hlasů.
Přijde chlap na stanici VB a říká: "já jsem přejel dvě slepice" A příslušník povídá: "Tak je dejte ke krajnici ať je nerozjedou další auta." A chlap odpoví: "Tak jo... ale co mám dělat s tou jejich motorkou??"
67.04 % z 106 hlasů.