Vtip: Jsou dvě věci, co dlouho nepřežijí: černý...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jsou dvě věci, co dlouho nepřežijí: černý humor na Facebooku a děti odpůrců očkování.
69.39 % z 34 hlasů.

Podobné vtipy

Přijde chlap do kadeřnictví a říká: "Chtěl bych ostříhat na Bartošovou." "A jak se to dělá?" ptá se kadeřník. "Stačí trochu přejet mašinkou."
77.64 % z 333 hlasů.
Šly děti po minovém poli a rozhazovaly rukama... některé i 30 metrů!
82.03 % z 1685 hlasů.
Fábio si hrál s míčem. Míč se však zakutálel na vozovku. Škoda Fábia....
81.99 % z 161 hlasů.
Janek přijde k sousedovi a povídá: "Pepo, půjč mi 10 kýblů vody." "Na co ti bude, dyť máš studnu!" "Ale, víš, právě do studny mi spadla tchýně a ještě jí kouká hlava."
81.76 % z 271 hlasů.
Sovětská policie, Rudá armáda a KGB mají za úkol od Stalina prokázat, která z těchto organizací je výkonnější v chytání imperialistických agentů. Jejich úkolem je vypátrat králíka v lese. Sovětská policie rozmístila po lese zvířecí informátory. Ti vyslýchají rostlinné a minerální svědky. Po tříměsíčním pátrání vydá sovětská policie prohlášení, že králíci neexistují. Rudá armáda po dvou týdnech bez jediné stopy nakonec spálí celý les a zabije tak všechno živé, včetně králíka. Nikomu se, samozřejmě, neomluví. Ten imperialistický králík si to přeci zasloužil. KGB jde bleskurychle na věc. O půl hodiny později táhnou z lesa příšerně domláceného medvěda, který řve: "Přiznávám se, přiznávám se, jsem králík. Můj otec i matka byli králíci!!"
80.74 % z 388 hlasů.
Na zemi leží moucha a třepotá nožičkama. Přiletí k ní druhá a říká: "Aerobik?" A ta druhá odpoví: "Ne! Biolit!"
76.30 % z 355 hlasů.
Tři Skoti sedí u baru. Ten nejstarší říká: "Až umřu, polejte můj hrob tou nejlepší whisky a ať je to alespoň dvanáctiletá." Zbylí dva souhlasí: "A poslyš, nebude ti vadit, když nám nejdřív proteče ledvinami?"
77.35 % z 202 hlasů.
Co sa stane z ovečky, když ji uříznete nožičky? - Obláček.
75.72 % z 306 hlasů.
Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž. Jdou dál a opět kolem nich projede bezhlavý chlap na motorce. Když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říká tomu druhému: "Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
82.46 % z 2018 hlasů.
Jak zachránit člověka před udušením? Někdy stačí tak málo, jako třeba sundat pytel z jejich hlavy.
73.77 % z 577 hlasů.