Nejlepší vtipy ze života

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Tak co, jak dopadlo tvoje seznámení naslepo? Ani se neptej, ta ženská přijela na rande v Mercedesu, rok výroby 1937. No to je fajn. Drahé a luxusní auto, dokonce to je rarita. Tak kde je problém? Víš, když ona je původní majitelkou toho auta.
56.65 % z 34 hlasů.
Stěžuje si neurolog gynekologovi: "U nás je to dneska na nervy, a jak je to u vás?"
56.22 % z 47 hlasů.
Na konferenci o drogách se letos opět sjelo všech 100 delegátů.
55.87 % z 36 hlasů.
Mami, můžu na vánoce psa? Ne, budeš mít kapra jako všichni ostatní.
55.51 % z 33 hlasů.
Statistikovi se narodila dvojčata, ale nechal pokřtít jen jedno. Druhé nechal jako kontrolní vzorek.
55.34 % z 22 hlasů.
Víte proč má E.T. tak velké oči? O.O Protože mu přišel účet za telefon.
55.19 % z 38 hlasů.
Pan farář přijímá nového ministranta. Kouká na něj, a říká: "Odkaď si..." Chlapec říká:"Já jsem ze Žižkova..." A farář na něj přísně: "To nebyla otázka!"
54.83 % z 53 hlasů.
Jakej je rozdíl mezi Vietnamcem a Ostravákem? Vietnamec má práci a umí česky.
54.81 % z 68 hlasů.
Inzerát: Hledá se mladší žena, která umí nejen pi- vní láhev zuby otevřít, ale v kuchyni i vaře- čkou dovedně pracovat, též tvrdé, měkké o- voce zavařovat, na malé zahrádce také zá- hony upravovat, se stálou veselostí i mr- zutosti života zahánět a svým hudebním na- dáním zpříjemnit život starému mládenci. PS: A teď si to přečti ještě jednou, ale ob řádek!
54.53 % z 70 hlasů.
"Ale já nebyl až tak ožralej, ne?" "Že ne?!" Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval "Pikaču, volím si tebe!".Pak si stal u krbu a neustále křičel "Příčná ulice!". Potom si hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, řval si na moje auto "Ale notak Optime, já dobře vím, že jsi to ty, transformuj se!". Zbytek noci si vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, objímal si nějakého vousatého dědka a nadšeně křičel "Brumbále, ty žiješ!".
54.44 % z 815 hlasů.
<<<26272829
Další >
Strana 26 z 30.