Vtip: Víte, co má společného traktor a...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, co má společného traktor a buzerant? Gumy od hoven.
65.73 % z 65 hlasů.

Podobné vtipy

Jakej je rozdíl mezi Vietnamcem a Ostravákem? Vietnamec má práci a umí česky.
55.40 % z 69 hlasů.
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
74.51 % z 80 hlasů.
Nejvtipnější na tomto vtipu je, že než si vlastně uvědomíte, že je naprosto a úplně o ničem, je už zcela pozdě ho přestat číst.
73.83 % z 109 hlasů.
Jde bůh po světě, nese pytel s debilama a zakopne. Řekne si: "No co sbírat už to nebudu, bude tady Brno."
44.66 % z 82 hlasů.
Víte, co říkali Římani, když zemřel Gaius Octavius? - Škoda Octavia.
73.53 % z 25 hlasů.
Běží viagra po hřbitově a křičí:"Vstávejte čůráci."
65.30 % z 54 hlasů.
Máte děti? -Ano, mám dvě děti. Pijete alkohol? -Ano, mám dvě děti...
68.73 % z 49 hlasů.
Muž umřel a dostal se do nebe. Když se dostal za nebeskou bránu, uviděl velikou zeď plnou hodin. "K čemu jsou ty hodiny?" Zeptal se. "To jsou hodiny lží." Řekl sv. Petr. "Každý má jedny. Kdykoliv někdo zalže, ručičky na těch jeho se pohnou." "Wow.." Řekl ten muž. "Čí jsou tyto hodiny?" "Ty jsou Marie Terezie. Nikdy se nepohnuly, což znamená, že Marie Terezie nikdy nelhala."…"A čí jsou tyto?" "Ty jsou Abrahama Lincolna. Pohnuly se dvakrát, což znamená, že Abraham Lincoln lhal dvakrát v životě." "Aha.. A kde jsou Zemanovy hodiny?" Zeptal se muž, rozhlížejíc se po stěně. Sv. Petr odpověděl: "Mám je v pracovně, používám je jako větrák.
82.35 % z 797 hlasů.
Ukradnou dívce na koupališti šaty. Dívka hledá východisko a nakonec nalezne dvě plechové tabulky. Říká si: "Prsa mohou vidět. Jednu si dám dopředu a druhou dozadu." Jde po pláži a potká muže, který jak jí vidí, tak se začne hlasitě smát. "Proč se tak smějete? Nějak jsem to vyřešit musela." "Vyřešila jste to skvěle, jen se směji těm nápisům. Vpředu máte Hloubka 5 metrů a vzadu, Jen pro začátečníky."
82.42 % z 351 hlasů.
Co uděláte, když uvidíte epileptika jak dostal záchvat ve vaně? Donesete špinavé prádlo.
53.58 % z 44 hlasů.