Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, jak poznáte autobus pro Židy? Jednoduše. Má výfuk vyvedenej dovnitř.
79.23 % z 1098 hlasů.
Proč mají židi velký nosy? Vzduch je zdarma.
79.16 % z 673 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi rohlíkem a židem? Rohlík v peci neřve.
78.37 % z 971 hlasů.
Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
78.31 % z 1504 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
77.52 % z 533 hlasů.
Víte proč Hitler spáchal na konci války sebevraždu?Přišel mu účet za plyn.
75.33 % z 1109 hlasů.
Nesnáším, když svého tmavého kamaráda ztratím ve tmě..
74.99 % z 741 hlasů.
Stojí takhle chlápek na WC, čůrá a kouká na černocha vedle: "Ehm, to vy černoši je máte takové dlouhé od narození?" - "Ne, to si musíš vypěstovat." - "A jak to děláte?" - "Víš, když souložíš, musíš zasunout rychle dovnitř a pomalu ven." Tak chlápek přijde domů, rozdává si to s manželkou, a vzpomene si na toho černocha. Tak i on rychle dovnitř a pomalu ven. Nato se ozve manželka: "Fuj, ty zvrhlíku nechutný, vždyť ty mrdáš jako černoch!"
74.62 % z 382 hlasů.
Sedí takhle vedle sebe v letadle dva muslimové a žid, který si pro větší pohodlí sundá boty. První muslim se za letu postaví, že si dojde pro džus. V uličce však sedí Žid, tak se mu nabídne, že mu pro džus skočí. Muslim s potěšením přijme. Mezitím však vezme jednu botu Žida a flusne mu do ní. Za chvíli je zpátky Žid s džusem. Muslim mu slušně poděkuje a cesta ubíhá dál. Za pár minut dostaně žizeň i druhý muslim. O tomu se žid nabídne a přinese mu džus. I druhý muslim však provede svému židovskému dobrodinci menší zlomyslnost a flusne mu do boty. Žid mu předá skleničku s džusem, posadí se a obuje si boty. Okamžitě ví, co se stalo a začne bědovat. "Copak tohle bylo nutné? Proč my spolu musíme mít neustálé konflikty? Kdy tohle skončí? Flusání do bot, chcaní do pití…ach jo…takhle přece nemůžeme pokračovat…
72.82 % z 1078 hlasů.
Přivezou malého židovského kluka do koncentráku. Jeden ze Skopčáků se chvíli dívá na jeho žlutou hvězdu a povídá: "Hvězda, ty jsi Židáček." Klučina na to: "Ne, ty debile, já jsem tady nový šerif!"
72.75 % z 3667 hlasů.
<<<456
Další >
Strana 4 z 6.