Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jaký je rozdíl mezi rohlíkem a židem? Rohlík v peci neřve.
75.67 % z 496 hlasů.
Otec se podívá na svého malého plešatého synka. "Stal se z tebe nácek, ty malej zmrde?" "Né tatínku, já mám leukémii!" " Leu co? Ještě budeš mluvit německy ty fašistická zrůdo?!"
75.57 % z 494 hlasů.
Proč mají židi velký nosy? Vzduch je zdarma.
75.54 % z 317 hlasů.
Víte proč Hitler spáchal na konci války sebevraždu?Přišel mu účet za plyn.
74.20 % z 595 hlasů.
Co je to hnědá sračka mezi prstama u slonů? Pomalí černoši.
74.02 % z 92 hlasů.
Sedí takhle vedle sebe v letadle dva muslimové a žid, který si pro větší pohodlí sundá boty. První muslim se za letu postaví, že si dojde pro džus. V uličce však sedí Žid, tak se mu nabídne, že mu pro džus skočí. Muslim s potěšením přijme. Mezitím však vezme jednu botu Žida a flusne mu do ní. Za chvíli je zpátky Žid s džusem. Muslim mu slušně poděkuje a cesta ubíhá dál. Za pár minut dostaně žizeň i druhý muslim. O tomu se žid nabídne a přinese mu džus. I druhý muslim však provede svému židovskému dobrodinci menší zlomyslnost a flusne mu do boty. Žid mu předá skleničku s džusem, posadí se a obuje si boty. Okamžitě ví, co se stalo a začne bědovat. "Copak tohle bylo nutné? Proč my spolu musíme mít neustálé konflikty? Kdy tohle skončí? Flusání do bot, chcaní do pití…ach jo…takhle přece nemůžeme pokračovat…
70.34 % z 201 hlasů.
Židovský pedofil potká v parku malou holčičku a povídá jí: "Holčičko, nechceš si koupit bonbón?"
69.11 % z 364 hlasů.
Vědci zjistili. že člověk se nedělí na rasy, ale má pouze jednu jedinou - člověka.Černí, žlutí a hnědí se nyní nebudou řadit mezi tento druh.
68.80 % z 295 hlasů.
V divadle: "Pane řediteli, mám dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou." "Nejdřív tu dobrou." "Večerní představení Cikánský baron je úplně vyprodáno." "Prima, a ta špatná?" "Všechny lístky skoupili skinové!"
68.16 % z 255 hlasů.
Nesnáším, když svého tmavého kamaráda ztratím ve tmě..
68.00 % z 341 hlasů.
<<<45
Další >
Strana 4 z 5.