Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
73.40 % z 364 hlasů.
Proč mají židi velký nosy? Vzduch je zdarma.
72.94 % z 213 hlasů.
Nesnáším, když svého tmavého kamaráda ztratím ve tmě..
67.13 % z 227 hlasů.
Židovský pedofil potká v parku malou holčičku a povídá jí: "Holčičko, nechceš si koupit bonbón?"
66.55 % z 252 hlasů.
V divadle: "Pane řediteli, mám dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou." "Nejdřív tu dobrou." "Večerní představení Cikánský baron je úplně vyprodáno." "Prima, a ta špatná?" "Všechny lístky skoupili skinové!"
66.45 % z 180 hlasů.
Stojí takhle chlápek na WC, čůrá a kouká na černocha vedle: "Ehm, to vy černoši je máte takové dlouhé od narození?" - "Ne, to si musíš vypěstovat." - "A jak to děláte?" - "Víš, když souložíš, musíš zasunout rychle dovnitř a pomalu ven." Tak chlápek přijde domů, rozdává si to s manželkou, a vzpomene si na toho černocha. Tak i on rychle dovnitř a pomalu ven. Nato se ozve manželka: "Fuj, ty zvrhlíku nechutný, vždyť ty mrdáš jako černoch!"
66.45 % z 19 hlasů.
Vědci zjistili. že člověk se nedělí na rasy, ale má pouze jednu jedinou - člověka.Černí, žlutí a hnědí se nyní nebudou řadit mezi tento druh.
66.28 % z 221 hlasů.
Jak se říká černochovi, který řídí letadlo?Pilot, vy rasisti!
63.67 % z 246 hlasů.
Proč si Židé nehoní péro? Protože to všechno jde z vlastního pytlíku.
61.47 % z 181 hlasů.
Přijde starej Žid za papežem Františkem, že by rád audienci. Papež ho přijme, přestože má velice nabitý program, a má tedy velice málo času. "Svatej otče, vědí, já jsem měl otce, a ten byl restauratér. Nu, a jeho otec byl taky restauratér. A otec jeho otce.." "Abrahame, mohl bys to prosím zkrátit? Nemam moc času, víš?" "No vydržej, je to důležitý. Otec jeho otce byl rovněž restauratér, a jeho otec byl taky..." "Abrahame, opravdu nemám tolik času, šlo by to prosím ještě trošku zkrátit?" "No, v zásadě jde o to, že ta poslední večeře ještě není zaplacena".
61.22 % z 809 hlasů.
<<<45
Další >
Strana 4 z 5.