Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Havarovalo velké dopravní letadlo. Záchranáři prohledávají trosky a nenacházejí ani známku života. Všude jen kusy letadla a mrtvá těla. Až najednou – jedno celé sedadlo a v něm připoutaný celý čech. Ptají se ho: "Člověče, jakým zázrakem jste se zachránil?" "No, to bylo tak: Když to letadlo spadlo, tak já, jeden Žid a jeden cikán jsme přišli do pekla. Tam už ale měli dnešní plán splněný, Lucifer nám třem nabídnul, že když zaplatíme po tisíc korun, můžeme jít zpět žít." "A kde jsou ti dva zbývající? Ten žid a cikán?" "To přesně nevím, když jsem odcházel, ten žid to smlouval na 400 korun a cikán hledal ručitele na půjčku..."
89.92 % z 24 hlasů.
Příjde nácek do pekárny a říká: "Jeden chleba." Pekař na to: "Černý nebo bílý?" Nácek: "Provokuješ?!"
88.20 % z 35 hlasů.
Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
84.57 % z 36 hlasů.
Nabarvil jsem svůj počítač na černo. Myslel jsem, že rychleji poběží. Místo toho přestal pracovat.
75.00 % z 15 hlasů.
Automobilka Škoda uvádí na trh nový typ Octavie pro čtyři osoby, nebo šestnáct cikánů.
74.84 % z 8 hlasů.
Otec se podívá na svého malého plešatého synka. "Stal se z tebe nácek, ty malej zmrde?" "Né tatínku, já mám leukémii!" " Leu co? Ještě budeš mluvit německy ty fašistická zrůdo?!"
74.84 % z 8 hlasů.
Nejlepší fanoušci jsou židi: z vlaku rovnou do kotle.
74.84 % z 8 hlasů.
Nesnáším, když svého tmavého kamaráda ztratím ve tmě..
72.24 % z 7 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
69.05 % z 6 hlasů.
Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou na oděvu ghettem a voják na něj křičí "Hej, ty jsi Žid!" "Ne, ty vole, šerif."
65.02 % z 5 hlasů.
Další >
<< < 34
Strana 3 z 4.