Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jdu takhle Londýnem a najednou proti mě negr a nese notebook. Říkám si: Ten vypadá jako můj. Ale to je blbost, můj je doma a leští mi boty.
79.07 % z 1400 hlasů.
Znáte dvě nejtenčí knihy na světě? Jsou to somálská kuchařka a cikánský zákoník práce.
78.47 % z 50 hlasů.
Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou na oděvu ghettem a voják na něj křičí "Hej, ty jsi Žid!" "Ne, ty vole, šerif."
78.28 % z 333 hlasů.
Víte, jak poznáte autobus pro Židy? Jednoduše. Má výfuk vyvedenej dovnitř.
77.72 % z 581 hlasů.
Vsadí se Čech, Indián a cikán, kdo skočí ze 7 patrového paneláku. Čech jde první, vyleze nahoru, pak se podívá dolů řekne: "To je moc vysoko, to neskočím." Pak jde Indián. Vyleze nahoru, podívá se dolů a řekne: "Wata Wata - moc vysoko, neskočím." Nakonec jde cikán, bez rozmýšlení se rozběhne a skočí dolů, rozplácne se a pak řve na Indiána: Hovno vata, beton!
77.15 % z 359 hlasů.
Ruský mladík si bere za manželku ukrajinskou dívku. Jeho otec mu dává rady do života, jak se má chovat o svatební noci. Říká: "Vezmi ji do náručí, přenes ji přes práh do ložnice a hoď ji na postel, aby viděla, jak je Rusko silné. Potom se svlékni, aby viděla, jak je Rusko krásné." A z vedlejšího pokoje se ozve hlas matky: "A potom si ho začni honit, aby viděla, jak je Rusko soběstačné!"
76.96 % z 52 hlasů.
SS: Žide, co děláš na tom stromě? Žid: Chytám bronz SS: Tak polez dolů, budeš chytat olovo.
76.75 % z 376 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
76.69 % z 239 hlasů.
Automobilka Škoda uvádí na trh nový typ Octavie pro čtyři osoby, nebo šestnáct cikánů.
76.05 % z 283 hlasů.
Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
76.00 % z 391 hlasů.
<<<345
Další >
Strana 3 z 5.