Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jaký je rozdíl mezi negrem a srdcem? Srdci neporučís.
78.59 % z 18 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
78.53 % z 25 hlasů.
Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
77.02 % z 63 hlasů.
Otec se podívá na svého malého plešatého synka. "Stal se z tebe nácek, ty malej zmrde?" "Né tatínku, já mám leukémii!" " Leu co? Ještě budeš mluvit německy ty fašistická zrůdo?!"
76.27 % z 34 hlasů.
Nejlepší fanoušci jsou židi: z vlaku rovnou do kotle.
75.62 % z 33 hlasů.
Havarovalo velké dopravní letadlo. Záchranáři prohledávají trosky a nenacházejí ani známku života. Všude jen kusy letadla a mrtvá těla. Až najednou – jedno celé sedadlo a v něm připoutaný celý čech. Ptají se ho: "Člověče, jakým zázrakem jste se zachránil?" "No, to bylo tak: Když to letadlo spadlo, tak já, jeden Žid a jeden cikán jsme přišli do pekla. Tam už ale měli dnešní plán splněný, Lucifer nám třem nabídnul, že když zaplatíme po tisíc korun, můžeme jít zpět žít." "A kde jsou ti dva zbývající? Ten žid a cikán?" "To přesně nevím, když jsem odcházel, ten žid to smlouval na 400 korun a cikán hledal ručitele na půjčku..."
75.25 % z 43 hlasů.
Vědci zjistili. že člověk se nedělí na rasy, ale má pouze jednu jedinou - člověka.Černí, žlutí a hnědí se nyní nebudou řadit mezi tento druh.
74.71 % z 47 hlasů.
V divadle: "Pane řediteli, mám dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou." "Nejdřív tu dobrou." "Večerní představení Cikánský baron je úplně vyprodáno." "Prima, a ta špatná?" "Všechny lístky skoupili skinové!"
69.93 % z 43 hlasů.
SS: Žide, co děláš na tom stromě? Žid: Chytám bronz SS: Tak polez dolů, budeš chytat olovo.
69.19 % z 21 hlasů.
Jak se říká černochovi, který řídí letadlo?Pilot, vy rasisti!
65.56 % z 51 hlasů.
Další >
<< < 34
Strana 3 z 4.