Nejlepší rasistické vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
76.27 % z 216 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi rohlíkem a židem? Rohlík v peci neřve.
76.13 % z 284 hlasů.
Vsadí se Čech, Indián a cikán, kdo skočí ze 7 patrového paneláku. Čech jde první, vyleze nahoru, pak se podívá dolů řekne: "To je moc vysoko, to neskočím." Pak jde Indián. Vyleze nahoru, podívá se dolů a řekne: "Wata Wata - moc vysoko, neskočím." Nakonec jde cikán, bez rozmýšlení se rozběhne a skočí dolů, rozplácne se a pak řve na Indiána: Hovno vata, beton!
75.77 % z 216 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
75.46 % z 140 hlasů.
Američan, Němec a Tyrolák spolu sedí v lyžařské boudě. Američan si poručí sklenici piva, naráz ji vypije, vyhodí do vzduchu, vytáhne revolver a rozstřelí ji na tisíc kousků. "My máme v Americe tolik peněz, že z žádné sklenice nepijeme dvakrát," dodá. Němec se nechce dát zahanbit, poručí si též pivo, dopitou sklenici vyhodí do vzduchu, vytrhne Američanovi revolver a taktéž ji rozstřelí se slovy "My máme v Německu také tolik peněz, že z žádné sklenice nepijeme dvakrát." Nato si poručí sklenici piva Tyrolák, vypije ji, vytrhne Němci revolver, zastřelí ho a poklidně dodá: "My máme v Tyrolsku tolik Němců, že s žádným z nich nepijeme dvakrát."
74.78 % z 57 hlasů.
Otec se podívá na svého malého plešatého synka. "Stal se z tebe nácek, ty malej zmrde?" "Né tatínku, já mám leukémii!" " Leu co? Ještě budeš mluvit německy ty fašistická zrůdo?!"
74.66 % z 241 hlasů.
Podle mě se rasismus přehání, černoši se měli dřív jak v bavlnce.
74.60 % z 135 hlasů.
Víte jaký je rozdíl mezi pneumatikou a černochem? Když dáte řetězy na pneumatiku, tak nezačne rapovat.
73.31 % z 49 hlasů.
Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
72.78 % z 171 hlasů.
Víte proč Hitler spáchal na konci války sebevraždu?Přišel mu účet za plyn.
72.20 % z 344 hlasů.
<<<345
Další >
Strana 3 z 5.