Vtip: Víte proč Hitler spáchal na konci války...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte proč Hitler spáchal na konci války sebevraždu?Přišel mu účet za plyn.
75.63 % z 1157 hlasů.

Podobné vtipy

Stěžuje si Řek turistovi: "Máme tu těžký, těžký život. Nic nám tu neroste." "Ani když zasejete?" "Když zasejeme, tak ano."
52.23 % z 45 hlasů.
Přijde černoch do obchodu a na rameni má velkého papouška. "Jé, ten je krásný," rozplývá se mladá prodavačka, "odkud ho máte?" "No přece z Afriky, tam jich je mnoho," odpoví papoušek.
82.61 % z 3334 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
77.95 % z 558 hlasů.
Malý cikán se ptá bílého spolužáka: "Že neuhádneš, co dostanu od táty pod stromeček?" "To nevím." "Tvoje kolo!"
82.72 % z 3279 hlasů.
Ruský mladík si bere za manželku ukrajinskou dívku. Jeho otec mu dává rady do života, jak se má chovat o svatební noci. Říká: "Vezmi ji do náručí, přenes ji přes práh do ložnice a hoď ji na postel, aby viděla, jak je Rusko silné. Potom se svlékni, aby viděla, jak je Rusko krásné." A z vedlejšího pokoje se ozve hlas matky: "A potom si ho začni honit, aby viděla, jak je Rusko soběstačné!"
79.07 % z 455 hlasů.
Židovský pedofil potká v parku malou holčičku a povídá jí: "Holčičko, nechceš si koupit bonbón?"
68.48 % z 778 hlasů.
Černoch s krásným papouškem na rameni vejde do obchodu a unešená prodavačka říka: "Jééé, ten je nádherný! Odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno", odpoví papoušek.
64.76 % z 29 hlasů.
Přijede školní autobus na zastávku, otevře děti a děti se začnou hrnout dovnitř. Perou se tu bílé děti s černochama, kdo bude sedět vepředu. "Ale děti," řekne řidič. "Chovejte se jako dospělí... Myslete si třeba, že jste všichni modrý... Tak a teď ty světle modrý dopředu..."
81.20 % z 1237 hlasů.
Snídá Hitler nad mapou housku a najednou kouká, že si podrobil Československo.
78.32 % z 1567 hlasů.
Golda Meyerová kouká z okna Knesetu a najednou vidí Ježíše, který se vrátil do Svaté země. otočí se do kanceláře a říká Davidu ben Gurionovi: Už je tady zas, podej hřebíky.
47.30 % z 322 hlasů.