Vtip: Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Vykračuje si takhle chlapec se žlutou hvězdou na oděvu ghettem a voják na něj křičí "Hej, ty jsi Žid!" "Ne, ty vole, šerif."
76.64 % z 210 hlasů.

Podobné vtipy

Automobilka Škoda uvádí na trh nový typ Octavie pro čtyři osoby, nebo šestnáct cikánů.
73.28 % z 191 hlasů.
Jak se říká černochovi, který řídí letadlo?Pilot, vy rasisti!
64.42 % z 212 hlasů.
Přijde černoch do obchodu a na rameni má velkého papouška. "Jé, ten je krásný," rozplývá se mladá prodavačka, "odkud ho máte?" "No přece z Afriky, tam jich je mnoho," odpoví papoušek.
81.94 % z 814 hlasů.
Kolik židů se vejde do kyblíku? Cca pět lopat.
77.21 % z 264 hlasů.
V letadle říká pilot cestujícím: "Bohužel nám přestal fungovat jeden z motorů, abychom mohli znova nabrat výšku, musíme letadlu trochu odlehčit, zavazadlový prostor je již vyprázdněn, takže už musí vyskočit jen někteří cestující. Aby to ale nebyl rasismus, tak se bude skákat podle abecedy. Takže první jdou Arabové, buzeranti, cikáni, však to znáte." Malý chlapeček černé pleti se zeptá tatínka: "Tati, jsme ještě pořád ti Afroameričani?" "Nene, synáčku. Dneska jsme zkurvený negři."
82.60 % z 1759 hlasů.
Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"
73.85 % z 174 hlasů.
Nikdy se nesmějte Romovi na kole, může to být totiž vaše kolo..
82.28 % z 908 hlasů.
Nabarvil jsem svůj počítač na černo. Myslel jsem, že rychleji poběží. Místo toho přestal pracovat.
81.90 % z 712 hlasů.
Baví se dva cikáni: "Izidore, kde dělá tvůj otec?" "Nikde, přejel ho válec." "A kde dělá tvoje matka?" "Taky nikde, přejel ji válec." "A kde děláš ty?" "Já jezdím tím válcem!"
61.32 % z 138 hlasů.
Podle mě se rasismus přehání, černoši se měli dřív jak v bavlnce.
77.06 % z 170 hlasů.