Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Povídají si dvě kamarádky: "Tak prý ses rozešla s tím gaunerem Karlem?" "No jo, to nebylo k žití. Teď jsem s Honzou. To je něco úplně jiného – on normálně uklidí, umí se postarat o děti, tuhle dokonce uvařil! Já ti mám teď času..." "A tak co děláš?" "No..., chodím šukat s Karlem..."
77.20 % z 47 hlasů.
Povídá jedna kamarádka druhé: "Manžel mi dal kreditku, tak pojď nakupovat." "A PIN dal?" "Ne, nepindal."
77.20 % z 47 hlasů.
Když to dělá žena nebo muž, je to normální. Když to mají dělat dvě ženy najednou, jsou s tím problémy. Zatímco tři muži to zvládnou hravě, pro tři ženy už je to na hranicích jejich možností, a pro čtyři ženy už je to téměř nemožné, zatímco čtyři muži to ještě zvládnou. Co je to? Močení do jedné mísy.
76.89 % z 23 hlasů.
Tak jsem si koupila boty na tržnici a když jsem je šla po týdnu reklamovat, protože upadly podrážky, říkám Vietnamcovi, že mi lhal, když tvrdil, že mi vydrží do smrti. Tak mi řekl "Pani se nesmi zlobit, ale před týdnem vypadala móc špatně."
76.74 % z 46 hlasů.
"Včera jsem se přiznal svojí nastávající ze všech hříchů." "A?" "Nepomohlo to, za týden je svatba!"
76.73 % z 83 hlasů.
Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis: "VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME!" Ta, co nese třetí M říká té, co nese Í: "A ne, aby ses nám zase ztratila jako minule!"
76.54 % z 51 hlasů.
Víte proč se ženy vdávají v bílé. Ne? Je to standardní barva domácích spotřebičů.
76.54 % z 51 hlasů.
Víte, proč hurikány mají ženská jména? Ze začátku jsou divoké a vlhké, ale pak začnou brát domy a auta!
76.27 % z 34 hlasů.
Existují 2 druhy žen: dobře oblečené a dobře, že jsou oblečené.
76.27 % z 45 hlasů.
Stojí muž na balkoně a dává znamení tchánovi stojícímu na balkoně pod ním - ruka se vlní jako had. Muž odpovídá stejným znamením, ale hýbá oběma rukama. Volný překlad: otázka - "Je tam ta zmije?" Odpověď - "Jsou tu obě."
75.38 % z 38 hlasů.
<<<4567
Další >
Strana 4 z 13.