Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Dáma zastaví taxi a ptá se: "Mladý muži, jste volný?" "Ano." "Tak jedeme rychle na radnici.!" Taxikář zděšeně zavírá dveře se slovy: "Až tak volný tedy nejsem!"
72.24 % z 7 hlasů.
Povídají si dvě kamarádky: "Tak prý ses rozešla s tím gaunerem Karlem?" "No jo, to nebylo k žití. Teď jsem s Honzou. To je něco úplně jiného – on normálně uklidí, umí se postarat o děti, tuhle dokonce uvařil! Já ti mám teď času..." "A tak co děláš?" "No..., chodím šukat s Karlem..."
69.05 % z 6 hlasů.
Ona: .. Víš, ale já jsem zadaná. On: Každá branka má brankáře a stejně padají góly.
69.05 % z 6 hlasů.
Svěřuje se chlapec své dívce: "Od té chvíle co tě znám, nemohu jíst, ani pít, ani kouřit." "Opravdu, to kvůli tomu, že mě tak miluješ?" "Ne, ale nezbývají mi na to prachy!"
69.05 % z 6 hlasů.
Paní jede v husté mlze, a tak pro jistotu sleduje zadní světla auta, které jede před ní. To však najednou prudce zabrzdí, ale paní to už nestihla. Rána, zvuk ohýbaných plechů a sypajícího se skla. Paní vyleze z auta a řve na řidiče toho auta: "Prosím vás, proč jste najedou tak prudce zabrzdil?!" "No, protože jsem zajel do své garáže."
69.05 % z 6 hlasů.
Zlato, ty jsi úžasný milenec, jsme spolu jen dva týdny a já jsem už ve třetím měsíci!
69.05 % z 6 hlasů.
Přijede vysokoškolačka z koleje na víkend domů. Je ráda, že je konečně doma, lehne si na gauč a prohlásí: "Konečně u sebe". Ale rodiče ji oponují: "Ale ten gauč je i náš, nebuď tak sobecká." Vysokoškolačka odvětí: "Já myslela nohy."
69.05 % z 6 hlasů.
Mezi ženou a psem není rozdíl. Zradí vás ve chvíli, kdy přijde někdo s větší klobásou.
69.05 % z 6 hlasů.
Víte, proč se ženy rády koupou v horké vodě? Protože jim to připomíná peklo, odkud přicházejí.
69.05 % z 6 hlasů.
A proč si zápasníci sumo holí nohy? Aby si je nikdo nepletl s feministkama.
69.05 % z 6 hlasů.
Další >
<< < 4567
Strana 4 z 11.