Nejlepší vtipy o ženách

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Miláčku jsem těhotná, co chceš aby to bylo?" "Vtip."
76.32 % z 16 hlasů.
Na štědrý den ženská nadává manželovi: "Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak piču a ne zlaté prase!" Manžel se zasměje a říká: "Ne-ne, já nemusím, já už jí vidím..."
75.00 % z 15 hlasů.
Existují 2 druhy žen: dobře oblečené a dobře, že jsou oblečené.
75.00 % z 15 hlasů.
Stojí muž na balkoně a dává znamení tchánovi stojícímu na balkoně pod ním - ruka se vlní jako had. Muž odpovídá stejným znamením, ale hýbá oběma rukama. Volný překlad: otázka - "Je tam ta zmije?" Odpověď - "Jsou tu obě."
74.84 % z 8 hlasů.
Povídá jedna kamarádka druhé: "Manžel mi dal kreditku, tak pojď nakupovat." "A PIN dal?" "Ne, nepindal."
74.84 % z 8 hlasů.
"Mami, jak vznikají děti?" "To má tatínek v sobě takový semínko" "Já vím, já vím. Ty ho pak určitě spolkneš" "No to ne. To dělám jen když potřebuju nový boty."
74.84 % z 8 hlasů.
Silniční kontrola. "Vaše auto jede velmi podezřele." "Promiňte, jsem děsně ožralej." "To snad ale není důvod, nechat řídit ženskou."
73.52 % z 14 hlasů.
Víte proč se ženy vdávají v bílé. Ne? Je to standardní barva domácích spotřebičů.
72.71 % z 19 hlasů.
Svěřuje se chlapec své dívce: "Od té chvíle co tě znám, nemohu jíst, ani pít, ani kouřit." "Opravdu, to kvůli tomu, že mě tak miluješ?" "Ne, ale nezbývají mi na to prachy!"
72.24 % z 7 hlasů.
Paní jede v husté mlze, a tak pro jistotu sleduje zadní světla auta, které jede před ní. To však najednou prudce zabrzdí, ale paní to už nestihla. Rána, zvuk ohýbaných plechů a sypajícího se skla. Paní vyleze z auta a řve na řidiče toho auta: "Prosím vás, proč jste najedou tak prudce zabrzdil?!" "No, protože jsem zajel do své garáže."
72.24 % z 7 hlasů.
Další >
<< < 3456
Strana 3 z 11.