Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Kurva, průser... jsem řekl ségře, že jestli mě bude srát, tak jí otrávím křečka. A ta svině včera sama od sebe chcípla...
69.14 % z 69 hlasů.
Koukat na porno v HD a MHD je sakra rozdíl!
69.14 % z 69 hlasů.
Stěžuje si jedna dívka, kterou tlačí do zad železniční pražce: "Když jsi mě lákal pomilovat se na kolej, myslela jsem si, že jsi vysokoškolák..."
69.14 % z 69 hlasů.
Hoch po dlouhém sexuálním půstu navštíví kravín a nasadí si na pero dojící zařízení a zapne. Když se tak krásně uspokojí, začne se shánět po vypínači a tu nahmatá ceduli s nápisem: "Vypíná se automaticky po pěti litrech!"
69.06 % z 65 hlasů.
Pokud bude po Havlovi pojmenováno letiště, těším se na tunel Václava Klause.
69.05 % z 6 hlasů.
Soudce se obrátí ke svědkyni blondýnce. "Víte, co vás čeká, když budete křivě přísahat?" "Ano," odpoví svědkyně, "kožich a deset tisíc na ruku."
68.97 % z 91 hlasů.
"Proč jsou ryby němé, Pepíčku?" "Protože nejde mluvit s hlavou pod vodou."
68.90 % z 120 hlasů.
Mladý mnich ráno vstal a jde na snídani. Cestou potká dvě jeptišky, popřeje jim dobrého jitra a ony povídají: "Bratře, tys dnes vstal z postele na špatnou stranu." Mnich nějak nechápe, co to má znamenat, ale když se mu stejné odpovědi na pozdrav dostane i od několika dalších mnichů u snídaně, rozhodne se jít se poradit s představeným kláštera. Vejde do jeho místnosti. Otec spustí: "Bratře..." "Ne, Otče, nevstal jsem na špatnou stranu postele." "Cože?" Mnichovi došlo, že otec zřejmě chtěl říci něco jiného: "Promiňte, otče, to nic. Co jste chtěl říci?" "Bratře, chtěl jsem se jen zeptat, proč máš na nohou boty Sestry Anny?"
68.89 % z 57 hlasů.
Když Edison vymyslel žárovku, Chuck Norris už používal úsporné.
68.87 % z 87 hlasů.
Zlato, ty jsi úžasný milenec, jsme spolu jen dva týdny a já jsem už ve třetím měsíci!
68.80 % z 25 hlasů.
<<<96979899
Další >
Strana 96 z 184.