Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Holčička jde s tatínkem po parku a uvidí dva psy, jak se páří. "Tati, co to tam dělají ti dva pejsci?" Otec se na chvíli zamyslí a pak řekne: "Ta fenka nechce jít domů. A ten pejsek ji přesvědčuje, aby přece jen šla." "Aha, to je jako s maminkou, viď, kdyby se nedržela umyvadla, tak by ji strejda pošťák určitě odnesl až na poštu!"
74.97 % z 21 hlasů.
"Byla jsem pěkná kráva když jsem si tě brala!" "Kecáš, pěkná jsi nikdy nebyla!"
74.97 % z 21 hlasů.
Víte co je to sarkasmus? Když se vás kanibal zeptá, jestli zůstanete na oběd!
74.97 % z 21 hlasů.
Víte co udělá cikán, když dodělá filozofickou fakultu? Sundá lešení a jde na právnickou.
74.96 % z 72 hlasů.
"Chcete k těm 3 kondomům i igelitovou tašku?" "Nene díky, tak hnusná není.."
74.94 % z 32 hlasů.
Ženy jsou rozděleny do dvou typů: 1. Její prsa jsou - sen! 2. Její sen je - prsa!
74.94 % z 32 hlasů.
Chlapi v hospodě nakecají jednomu dědovi, že když bude jíst hodně chleba, že mu bude stát zase jako za mlada. Děda dojde do sámošky, a s vidinou dávno zapomenuté kratochvíle si poručí tři bochníky chleba. Prodavačka mu povídá: "Ale dědo, co s tím chlebem budete dělat? Vždyť vám ztvrdne." Děda: "Kua tak je to pravda, tak to mi jich dejte pět!"
74.94 % z 32 hlasů.
Lord Philip se vrátil po týdnu do Londýna, zavolal sluhu Johna a ptal se, zda byl u lady v jeho nepřítomnosti lord Nicholas. "Ano," odpověděl John. "A co dělali?" "Povečeřeli spolu, potom pili portské, potom při gramorádiu tancovali." "A dále?" "Ehm... potom se líbali." "A potom?" pokračuje v otázkách lord Philip. "Potom šli do ložnice lady. Pak zhaslo světlo a již jsem nic neviděl." "Oh zase... ta hrozná nejistota," naříká lord Philip.
74.94 % z 32 hlasů.
Taxikář: "Bude to 250 Kč." Já: "Ouha, mám jen 235, nemohl byste trochu zacouvat?"
74.94 % z 32 hlasů.
Jde takhle unavený starší muž a přemýšlí o životě. Najednou se zatáhne obloha a zvučným hlasem promluví Bůh. "Protože mě celý život věrně následuješ, splním ti jedno přání" Muž pohotově odpoví: "Postav most na Havaj, abych si tam mohl kdykoliv zajet." Bůh odpověděl: "To není zrovna jednoduché přání. Dovedeš si představit ty pilíře sahající až na dno Pacifiku? To množství betonu a oceli k jejich vybudování? Zamysli se ještě jednou a zkus vymyslet něco jednoduššího." Muž se znovu zamyslel a konečně řekl: "Bože, přál bych si rozumět své ženě. Chtěl bych vědět, jak se cítí, na co myslí,když se mnou nemluví, proč pláče, co tím myslí, když říká, že se nic neděje. A jak mohu svou ženu učinit opravdu šťastnou." Nato Bůh řekl: "Chceš na tom mostě dva pruhy nebo čtyři?"
74.94 % z 32 hlasů.
<<<60616263
Další >
Strana 60 z 182.