Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a koněm? Ženská nelemtá vodu z kýble když meje schody.
19.53 % z 17 hlasů.
Proč nemůže být ženská kominíkem? Protože nenosí štěstí!
19.47 % z 10 hlasů.
Mel jsem verneho pritele, postovniho holuba, ale zahynul pri vykonu svého povolani "Chytil ho dravec ?" "Ne, zabili ho pri razitkovani na poste!"
17.99 % z 48 hlasů.
Jak nazýváme muže s IQ 70? Průměrný.
16.69 % z 24 hlasů.
Máte právo netweetovat. Vše, co tweetnete, může být před soudem použito proti vám.
15.22 % z 31 hlasů.
Ženy občas dělají z mužů hlupáky. Většina chlapů je ale spíš typu "udělej si sám".
13.54 % z 24 hlasů.
Když jsem tenhle vtip slyšela poprvý, tak jsem smíchy spadla z dinosaura.
13.26 % z 41 hlasů.
Čechům a moravákům nesaháš po kotníky. Maximálně tak němcům po koule. A to ještě musej šustit bankovkama...
12.72 % z 10 hlasů.
Vejde muž s kufříkem do vlaku a vidí, že všechny kupé jsou obsazené. Tak se prochází až vidí, že v jedné kabince u tří krásných žen je volné místo. Tak tam jde a zeptá se jich, jestli si může přisednout. Ony souhlasily a tak chlap vejde a odloží si kufřík. Po čase se začnou ženy nahlas bavit, až chlap řekne, jestli by nemohly být trošku tišší, protože mu vzbudí pinďuláka. Utišily se, ale po čase jedna otevřela okno. Chlapík zase povídá jestli by nemohla zavřít okno protože mu prochladne v kufříku pinďulák. Tak okno zavřela. Potom se chlap ptá, jestli mu pohlídají pinďuláka, protože si jde odskočit. Ony souhlasily a tak chlap odešel. Jakmile za ním zaklaply dveře, ženy se začnou ptát jedna druhé, jestli náhodou neví co je to ten pinďulák. Žádná netuší, tak se dohodnou, že se do toho kufříku podívají. Tak ho otevřou a tam.... pinďulák!!!
12.34 % z 32 hlasů.
Zprávy z domova: Ekonomika: Na severní moravě prudce klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Podle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již otráveni a nebaví je pít od nevidím do nevidím. Krimi: Peníze vybrané v charitativní sbírce na pomoc lidem zasaženým otravou byly zpronevěřeny. Podle výpovědí samotných postižených z nich neviděli ani korunu. Sport: Hokejový klub HC Havířov dostane kvůli současné krizové situaci posily. K týmu se přidá brankář Tomáš Vokoun a útočník Petr Koukal. Klub také dostane státní dotaci, jak přislíbil poslanec za ODS Jan Vidím. Počasí: Aktuální stav: Na severní Moravě mínus pět, na území celé ČR mínus osm. Předpověď na noc a zítra: Mínus devět až mínus patnáct.
10.37 % z 31 hlasů.
<<<174175176177
Další >
Strana 174 z 186.