Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Včera u nás byli zloději," hlásí zděšená žena policistovi. "Ale proč jste nepřišla dřív?" diví se policista. "Protože jsem si myslela, že to v bytě hledal manžel čistou košili," sklopí oči žena.
14.67 % z 13 hlasů.
Mel jsem verneho pritele, postovniho holuba, ale zahynul pri vykonu svého povolani "Chytil ho dravec ?" "Ne, zabili ho pri razitkovani na poste!"
14.46 % z 43 hlasů.
Čechům a moravákům nesaháš po kotníky. Maximálně tak němcům po koule. A to ještě musej šustit bankovkama...
14.23 % z 9 hlasů.
Manžel se ptá své manželky brzy po svatbě: "Proč pořád listuješ v té kuchařsce?" - "Ale ráda bych věděla, jak se vytváří kapesníky
14.23 % z 9 hlasů.
Když jsem tenhle vtip slyšela poprvý, tak jsem smíchy spadla z dinosaura.
12.34 % z 32 hlasů.
Máte právo netweetovat. Vše, co tweetnete, může být před soudem použito proti vám.
11.55 % z 22 hlasů.
Vejde muž s kufříkem do vlaku a vidí, že všechny kupé jsou obsazené. Tak se prochází až vidí, že v jedné kabince u tří krásných žen je volné místo. Tak tam jde a zeptá se jich, jestli si může přisednout. Ony souhlasily a tak chlap vejde a odloží si kufřík. Po čase se začnou ženy nahlas bavit, až chlap řekne, jestli by nemohly být trošku tišší, protože mu vzbudí pinďuláka. Utišily se, ale po čase jedna otevřela okno. Chlapík zase povídá jestli by nemohla zavřít okno protože mu prochladne v kufříku pinďulák. Tak okno zavřela. Potom se chlap ptá, jestli mu pohlídají pinďuláka, protože si jde odskočit. Ony souhlasily a tak chlap odešel. Jakmile za ním zaklaply dveře, ženy se začnou ptát jedna druhé, jestli náhodou neví co je to ten pinďulák. Žádná netuší, tak se dohodnou, že se do toho kufříku podívají. Tak ho otevřou a tam.... pinďulák!!!
10.11 % z 25 hlasů.
Proč nemůže být ženská kominíkem? Protože nenosí štěstí!
9.99 % z 7 hlasů.
Stojí indián na kopci a vůbec mu to nevadí.
9.71 % z 26 hlasů.
Ženy občas dělají z mužů hlupáky. Většina chlapů je ale spíš typu "udělej si sám".
8.87 % z 21 hlasů.
<<<173174175176
Další >
Strana 173 z 184.