Nejlepší vtipy

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte, proč má Chuck Norris plnovous? Protože žádná žiletka není tak ostrá.
34.87 % z 8 hlasů.
Víte, který koncert stojí 45 centů?50 Cent feat. Nickelback.
34.87 % z 8 hlasů.
Má to dvě nohy a strašlivě to krvácí? Půlka psa.
34.87 % z 8 hlasů.
Služební pes sice zadržel pachatele, ale pouta jsem mu musel nasadit já. Zadržený při zatýkání kousal, proto to asi služební pes nevydržel s nervy a kousl ho také.
34.78 % z 6 hlasů.
Ptá se učitel: "O zahrady pečují zahradníci... A o sady?" "Sadisté," ozve se.
34.78 % z 6 hlasů.
Sedí dva na kožním. "Co máte?" "Žaludeční vředy." "Neříkejte! Tak co pohledáváte tady?" V tom se otevřou dveře od ordinace a sestra volá: "Tak pojďte, vy s tím vředem na žaludu!"
34.78 % z 6 hlasů.
Potkají se dva doktoři v baru. Jeden povídá: "Tak co Karle, jak je u vás na chirurgii?" "No víš jak, chodí tam samí důchodci, já jim pomohu a za 9 měsíců je vidím na pitevním stole. A co u vás na gynekologii?" "No víš jak, pořád samá ženská s nějakým problémem, já jim pomohu a o 9 měsíců později chtějí, abych platil alimenty."
34.78 % z 6 hlasů.
Muž si stežuje doktorovi, že má nejspíš obrácený krevní oběh. Takovou nemoc neznám, jak se to u vás projevuje? ptá se lékař. Kdysi, když mě žena pohladila po vlasech, postavil se mi pták. Dnes, když mi pohladí ptáka, zježí se mi vlasy!
34.78 % z 6 hlasů.
Přijde blondýnka do sexshopu a ptá se: "Kolik stojí ten modrý vibrátor?" "Čtyři sta korun." odvětí prodavač. "A za kolik je ten zelený?" "Ten je za sedmset korun." "No a kolik stojí ten červený?" "Milá slečno, to je hasící přístroj!"
34.78 % z 6 hlasů.
Dva policajti stoji u kolejí. Kolem projíždí vlak. Jeden policajt povídá: "Ta lokomotiva to ale kalí, co?" Druhý přitakává: "No, ale ty vagony mají taky pěknou rychlost!"
34.78 % z 6 hlasů.
Další >
<< < 129130131132
Strana 129 z 158.