Vtip: Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek. Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a zařve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali jste mě, co?"
79.88 % z 1238 hlasů.

Podobné vtipy

Sedí Pepíček s dědou v parku na lavičce a po chvíli vyprávění povídá: "Dědo, cítíš tu zdechlinu? Dědo? Dědo!"
68.56 % z 33 hlasů.
Nechci vás strašit pane učiteli, říká Pepíček pedagogovi, ale tatínek říkal, že jestli nezačnu nosit lepší známky, dostane někdo pěknej výprask.
79.02 % z 1267 hlasů.
Pepíček se chlubí při příchodu ze školy: "Maminko, dneska jsem se nejvíc hlásil." "To jsi šikovný. A co chtěla paní učitelka vědět?" ptá se maminka. "Kdo rozbil okno," odpoví Pepíček.
64.23 % z 32 hlasů.
Maminka vaří v kuchyni a volá do dětského pokoje: "Pepíčku, nechceš vylízat misku?" A z dětského pokoje se ozve: "Hmmmm, a která vlastně letos vyhrála?"
55.82 % z 361 hlasů.
Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí, jestlipak vědí, kdo včera umřel. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Tomáš Marný." "Jak to víš, Pepíčku? Toho pána neznám." "Když jsem šel včera kolem ložnice našich, tak tatínek zrovna povídal mamince: Tomáš marný, ten už nevstane."
75.22 % z 833 hlasů.
"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."
79.94 % z 4170 hlasů.
Na Vánoce: Pepíček přiběhne do kuchyně a křičí: "Maminko! Hoří stromeček!" "Neříká se hoří, ale svítí." Pepíček se vrátí do obýváku a za chvíli křičí: "Mamííí! Už svítí i záclona!"
79.94 % z 8260 hlasů.
Profesor chemie chtěl v osmičce žákům demonstrovat negativní vlivy alkoholu. Přinesl sklenici vody, sklenici whisky a dva červíky. "Teď pozorně sledujte ty červíky." Do sklenice s vodou vložil jednoho červa. Ten se čile pohyboval, spokojený, jak jen červ může ve vodě být. Do druhé sklenice vložil druhého červa. Ten se začal zuřivě kroutit a po pár vteřinách klesl na dno nehybný. "Tak, co nám z tohoto pokusu vyplývá?" Pepíček, který samozřejmě seděl v poslední lavici, se hlásí: "Pijte whisky, nebudete mít červíky."
79.26 % z 983 hlasů.
Pepíček byl první den ve škole. Další den ráno ho matka budí: "Pepíčku, vstávej, musíš jít do školy!" - "Cože? Ještě jednou?"
72.16 % z 455 hlasů.
Pepíček se ptá tatínka: "Tati, indiáni se malovali, když se chystali k boji, viď?" "Přesně tak," odpoví tatínek. "Tak si dej pozor na mámu. Je v koupelně a něco chystá," říká Pepíček.
76.27 % z 45 hlasů.