Nejlepší vtipy o lordech

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Jean?" "Ano?" "Přineste mi prosím klavír, zapomněl jsem si na něm brýle."
75.38 % z 38 hlasů.
"Jean, práskni za mnou dveřmi, jsem rozčílen!"
72.95 % z 39 hlasů.
"Sire, přišel exekutor, mám postupovat jako obvykle?" "Raději ne, Jean, pokuste se ho přemluvit aby přišel zítra. Lady dnes bolí hlava a střelba by ji mohla poněkud rušit."
70.92 % z 36 hlasů.
Víte, jak se jmenuje největší ropný magnát v Rusku? Benzinov Petrolejovič Navtěnko.
70.84 % z 27 hlasů.
"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkami na procházku."
66.77 % z 31 hlasů.
Lord se prochází po své zahradě a najednou vidí v písku na pěšině napsáno vodou: "Lord je vůl a impotent!" Okamžitě volá Scotland Yard a nechá vyšetřovat, kdo je pachatelem tohoto činu. Inspektor mu druhý den hlásí: "Nebyla to voda, byla to moč vašeho zahradníka a rukopis je vaší manželky!"
64.88 % z 18 hlasů.
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby: "Budete si přát na noc mladou dívku?" "Ne, spíš mladého chlapce." Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!" "Dobře, tedy strážníka."
64.76 % z 29 hlasů.
"Jean, mám chuť si vyjet na lov. Lord Cheltenham v klubu vychvaloval, jak příjemná je to zábava, tak to také zkusím." Sluha připraví zbraně, přichystá koně a smečku psů a lord vyrazí na hon. Vrátí se asi za hodinu, tváří se nad míru spokojeně a říká: "Jean, opravdu výtečná zábava! Jen příště připravte více psů, došli mi příliš záhy!"
62.22 % z 20 hlasů.
Kral má 3 dcery, Konvalenku, Fialenku a Cihlenku.Jednoho dne se Konvalenka pta: "Otče, proč se jmenuji zrovna Konvalenka?"a on na to: "Protože když si byla malá, tak ti do kolébky spadla konvalinka" Potom do kralovské komnaty jde Fialenka a ptá se na stejnou otázku. A král povídá že jí tam spadla fialka.Potom jde za králem Cihlenka a ptá se: Blublafuu........
56.92 % z 37 hlasů.
"Jean prší venku?" "Ano pane." "Tak jdi vyvenčit rybičky!"
55.34 % z 22 hlasů.
<<<23
Další >
Strana 2 z 3.