Vtip: Jean? Ano? Přineste mi prosím klavír,...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Jean?" "Ano?" "Přineste mi prosím klavír, zapomněl jsem si na něm brýle."
81.86 % z 121 hlasů.

Podobné vtipy

Zavolal si lord svého kuchaře a povídá: "Zítra přijede moje tchýně, tady je seznam jejích oblíbených jídel!" "Ano, pane." "Ale jakmile jí jen jedno z nich připravíte, okamžitě vás vyhodím!"
81.88 % z 160 hlasů.
"Mami, už je mi patnáct, můžu nosit podprsenku?" "Ne, Pepíčku!"
43.20 % z 72 hlasů.
Víte, jak se jmenuje největší ropný magnát v Rusku? Benzinov Petrolejovič Navtěnko.
71.45 % z 75 hlasů.
Odchází lord z ložnice a ještě mezi dveřmi upozorňuje manželku:"Doufám, lady, že jste konečně otěhotněla. Byl bych nerad, kdybych musel ty směšné pohyby ještě někdy opakovat!"
57.82 % z 49 hlasů.
"Jean, práskni za mnou dveřmi, jsem rozčílen!"
77.06 % z 110 hlasů.
"Sire, mohl byste vystoupit z vozidla prosím?" "Jean, jsem příliš opilý. Vy nastupte!"
57.62 % z 46 hlasů.
"Jamesi, doneste mi sklenku vody, děkuji!" Sluha se v mžiku přitočí se sklenicí vody a lord znovu povídá: "Jamesi, ještě sklenku, prosím." Po chvíli: "Jamesi, další pohár vody prosím!" "Jamesi, zavolejte požárníky, na tohle sami nestačíme!"
82.35 % z 274 hlasů.
Kral má 3 dcery, Konvalenku, Fialenku a Cihlenku.Jednoho dne se Konvalenka pta: "Otče, proč se jmenuji zrovna Konvalenka?"a on na to: "Protože když si byla malá, tak ti do kolébky spadla konvalinka" Potom do kralovské komnaty jde Fialenka a ptá se na stejnou otázku. A král povídá že jí tam spadla fialka.Potom jde za králem Cihlenka a ptá se: Blublafuu........
67.10 % z 82 hlasů.
"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkami na procházku."
78.76 % z 97 hlasů.
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby: "Budete si přát na noc mladou dívku?" "Ne, spíš mladého chlapce." Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!" "Dobře, tedy strážníka."
68.54 % z 75 hlasů.