Vtip: Jean, prší ještě? Ano pane. Tak to...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkami na procházku."
77.23 % z 69 hlasů.

Podobné vtipy

Lord leží ve vaně a najednou volá: "Jean, honem honem, ať přijde lady." Lady se spěchem dojde do koupelny a ptá se: "Co se děje lorde?" Lord smutně: "Ale už nic, já jsem myslel, že stojí, ale on jenom plave."
72.83 % z 92 hlasů.
Víte, jak se jmenuje největší ropný magnát v Rusku? Benzinov Petrolejovič Navtěnko.
68.97 % z 61 hlasů.
Kral má 3 dcery, Konvalenku, Fialenku a Cihlenku.Jednoho dne se Konvalenka pta: "Otče, proč se jmenuji zrovna Konvalenka?"a on na to: "Protože když si byla malá, tak ti do kolébky spadla konvalinka" Potom do kralovské komnaty jde Fialenka a ptá se na stejnou otázku. A král povídá že jí tam spadla fialka.Potom jde za králem Cihlenka a ptá se: Blublafuu........
66.01 % z 69 hlasů.
"Jean prší venku?" "Ano pane." "Tak jdi vyvenčit rybičky!"
61.39 % z 48 hlasů.
"Jean, podejte mi pušku, jdeme na ryby." "A nebylo by lepší vzít prut?" "Vy si myslíte, že když budu vyhrožovat rybáři prutem, že mi nějakou rybu dá?"
82.16 % z 271 hlasů.
"Jean, běž zalít trávník." "Ale pane, vždyť prší." "Nevadí, vezmi si deštník."
81.60 % z 170 hlasů.
"Jean, mám chuť si vyjet na lov. Lord Cheltenham v klubu vychvaloval, jak příjemná je to zábava, tak to také zkusím." Sluha připraví zbraně, přichystá koně a smečku psů a lord vyrazí na hon. Vrátí se asi za hodinu, tváří se nad míru spokojeně a říká: "Jean, opravdu výtečná zábava! Jen příště připravte více psů, došli mi příliš záhy!"
68.60 % z 41 hlasů.
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby: "Budete si přát na noc mladou dívku?" "Ne, spíš mladého chlapce." Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!" "Dobře, tedy strážníka."
65.42 % z 61 hlasů.
"Jamesi, doneste mi sklenku vody, děkuji!" Sluha se v mžiku přitočí se sklenicí vody a lord znovu povídá: "Jamesi, ještě sklenku, prosím." Po chvíli: "Jamesi, další pohár vody prosím!" "Jamesi, zavolejte požárníky, na tohle sami nestačíme!"
81.13 % z 202 hlasů.
"Sire, mohl byste vystoupit z vozidla prosím?" "Jean, jsem příliš opilý. Vy nastupte!"
54.06 % z 42 hlasů.