Nejlepší IT vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Kdo se směje naposledy, má největší ping.
74.94 % z 32 hlasů.
Na uživatele vyskočí klasická hláška: "Zadejte vaše heslo" Uživatel: "penis" PC: Vaše heslo je príliš krátké!
74.72 % z 42 hlasů.
Analogie mezi ženou a počítačem: 1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice. 2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene. 3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu." 4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný. 5. Jakmile se s nimi seznámíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vašich účtů je za jejich doplňky.
73.89 % z 20 hlasů.
Víte co dělá windows na měsíci? Padá 6 krát pomalejc.
73.89 % z 20 hlasů.
Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?" "No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin, jakou seženeš, a na konec objednáš v hotelu Four Season prezidentské apartmán a tam se ti dívka podvolí..." "Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu...?" "Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo..."
73.53 % z 25 hlasů.
Jak se liší Windows a Tamagoči? Windows chcípnou, i když se o ně pečlivě staráte.
72.63 % z 29 hlasů.
O2 CZ: "Každých 10 minut připojíme k internetu novou českou rodinu! Co stihnete za 10minut vy?" Zákazník: "Projet vaši FUP!"
72.56 % z 24 hlasů.
Bavi se dva admini: -Kámoš včera během 5 minut shodil hlavní server. -On je hacker? -Ne, debil.
72.31 % z 38 hlasů.
On: "Miláčku, pojďme se pomilovat!" Ona: "This function is available only in registered version."
71.85 % z 13 hlasů.
Chlap vytáhne cigaretu z krabičky, dá ji do úst a zapálí. Dívka mu na to odpoví: "Co to děláš, ty nevidíš, že na krabičce je varování, že kouření vážně škodí zdraví?" Kluk odpoví: "Lásko, já jsem programátor. My na warning kašlem, nás zajímají jenom errory."
71.52 % z 23 hlasů.
<<<4567
Další >
Strana 4 z 9.