Nejlepší IT vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Víte jakým příkazem (v DOSu) zablokujete klávesnici? Napíšete CRASH a odentrujete desetikilovým kladivem.
58.98 % z 8 hlasů.
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je?Žabička s rootovskými právy.
57.36 % z 11 hlasů.
Alkohol je jako tekutá verze photoshopu.
57.36 % z 11 hlasů.
Vážení cestující, toto letadlo je vybaveno nejnovějším počítačem své řady, a proto se nemůže nic, nemůže nic, nemůže nic,...
56.86 % z 14 hlasů.
Říká paní Majerová sousedce: "Tak si představte, že můj manžel dneska zničil celou počítačovou síť." "On je hacker?" "Ne, debil."
52.93 % z 18 hlasů.
Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povidá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon." Architekt zjevně nesouhlasí: "Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svet. Takže Bůh musel být architekt." Programator, který doteď jen poslouchal: "To je sice hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
52.18 % z 15 hlasů.
A znáte ten, jak přijde programátor v neděli ráno do posilovny?
52.18 % z 15 hlasů.
"Vypadá to jako kočka, mňouká to jako kočka, ale není to kočka. Co je to?" "Kocour?" "Ne, aligátor přetypovaný na kočku."
51.58 % z 63 hlasů.
Pouze do <?php echo date('t. n');?> nabízíme..
51.34 % z 12 hlasů.
Ženy jsou jako internetové domény. Ty nejlepší už jsou zabrané. Ovšem vždycky je tu možnost najít si nějakou z exotické země.
48.02 % z 11 hlasů.
<<<789
Další >
Strana 7 z 9.