Nejlepší IT vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Co slyší webmaster, když jede vlakem? <td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td>
61.25 % z 26 hlasů.
Ženy jsou jako internetové domény. Ty nejlepší už jsou zabrané. Ovšem vždycky je tu možnost najít si nějakou z exotické země.
56.86 % z 14 hlasů.
Ptali se mě, jestli vůbec mám přátele. Jasně, že mám. Všechny díly.
56.86 % z 14 hlasů.
Vážení cestující, toto letadlo je vybaveno nejnovějším počítačem své řady, a proto se nemůže nic, nemůže nic, nemůže nic,...
56.84 % z 20 hlasů.
Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povidá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon." Architekt zjevně nesouhlasí: "Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svet. Takže Bůh musel být architekt." Programator, který doteď jen poslouchal: "To je sice hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
56.77 % z 17 hlasů.
"Vypadá to jako kočka, mňouká to jako kočka, ale není to kočka. Co je to?" "Kocour?" "Ne, aligátor přetypovaný na kočku."
52.71 % z 109 hlasů.
Říká paní Majerová sousedce: "Tak si představte, že můj manžel dneska zničil celou počítačovou síť." "On je hacker?" "Ne, debil."
51.67 % z 20 hlasů.
Baví vás řešit záhady? Chcete si připadat jako Sherlock Holmes? Staňte se enterprise programátorem.
49.86 % z 6 hlasů.
Učitel se ptá studenta, co ví o dědičnosti. No.., když se dítě podobá otci, je to dědičnost, když sousedovi, je to vliv prostředí.
48.26 % z 16 hlasů.
Co říká bezpečnostní software chycenému červovi? "Jsi zatčen! A nezkoušej na mě žádný fork()y!"
48.02 % z 11 hlasů.
<<<789
Další >
Strana 7 z 9.