Nejlepší IT vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Jaký je rozdíl mezi obyčejným člověkem a programátorem? Obyčejný člověk si myslí, že jeden kilobyte má 1000 bytů a programátor si myslí, že jeden kilometr má 1024 metrů.
75.60 % z 54 hlasů.
Wikipedia: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě, jste v prdeli." Elektřina: "A tak se uklidníme jo?!"
75.23 % z 92 hlasů.
Povídají si dva informatici: "Představ si, včera jsem se seznamil s nádhernou blondýnou, pozval jsem jí k sobě, trochu jsme se napili, tancovali... a najednou mi říká: Svlíkni se!" "Teeeda, ty máš štěstí... no a dělej, povídej, co bylo dál?" "No svlíknul jsem se, a pak jdu na ní, posadil jsem jí na stůl vedle toho novýho kompu..." "Nekecej, ty máš novej komp!? Jakej procesor?"
73.68 % z 45 hlasů.
Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povidá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon." Architekt zjevně nesouhlasí: "Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svet. Takže Bůh musel být architekt." Programator, který doteď jen poslouchal: "To je sice hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
73.13 % z 44 hlasů.
Vždy, když dávám večer děti spát, přemýšlím, jestli je mám 'Uložit' anebo 'Uložit jako'..
72.33 % z 69 hlasů.
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je?Žabička s rootovskými právy.
72.31 % z 38 hlasů.
Baví se dva webdesignéři: "Jak vypadá ideální ženská?" "No 90 60 90!" "Počkej, ona je fialová?"
72.31 % z 38 hlasů.
Ptali se mě, jestli vůbec mám přátele. Jasně, že mám. Všechny díly.
71.97 % z 42 hlasů.
Víte jak ajťák pozná, že venku na horách za oknem hustě sněží?Zpomalí se mu wifi připojení.
71.35 % z 41 hlasů.
Linux is like a teepee - no Windows, no Gates, Apache inside.
70.83 % z 57 hlasů.
<<<6789
Další >
Strana 6 z 9.