Nejlepší IT vtipy

Nebo si vyber z těchto nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Co slyší webmaster, když jede vlakem? <td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td>
74.15 % z 41 hlasů.
Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povidá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon." Architekt zjevně nesouhlasí: "Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svet. Takže Bůh musel být architekt." Programator, který doteď jen poslouchal: "To je sice hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
72.95 % z 39 hlasů.
Firma pořádá maškarní ples. Moderátor hlásí: "Právě přichází pan ředitel v masce lva." "Nyní obchodní zástupce v masce slona" "Všimněte si účetní v masce princezny" "....A správce sítě v masce 255.255.255.0"
72.79 % z 57 hlasů.
Povídají si dva informatici: "Představ si, včera jsem se seznamil s nádhernou blondýnou, pozval jsem jí k sobě, trochu jsme se napili, tancovali... a najednou mi říká: Svlíkni se!" "Teeeda, ty máš štěstí... no a dělej, povídej, co bylo dál?" "No svlíknul jsem se, a pak jdu na ní, posadil jsem jí na stůl vedle toho novýho kompu..." "Nekecej, ty máš novej komp!? Jakej procesor?"
71.63 % z 37 hlasů.
Dva programátoři v nějaké televizní vědomostní soutěži:"Takže pane Jaroslave, pan Zbyněk dostal na papírku jméno osobnosti a vy máte hádat, kdo to je, a to jen pomocí otázek, na které pan Zbyněk může odpovídat jen ano nebo ne." Jaroslav: "Jaké je jméno osobnosti, kterou představujete?" Zbyněk: "ne ano ne ne ano ano ano ne ne ne ano ne ano ano ano ne ne ano ne ne ne …"
71.63 % z 37 hlasů.
Kdo je to sakra ten Generál Failure a proč ten chlap čte zrovna z mýho disku...?
71.35 % z 41 hlasů.
Ptali se mě, jestli vůbec mám přátele. Jasně, že mám. Všechny díly.
70.92 % z 36 hlasů.
Ten Windows vypadá že bude funkční, už mi hlásí chybu...
70.92 % z 36 hlasů.
Linux is like a teepee - no Windows, no Gates, Apache inside.
68.26 % z 52 hlasů.
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je?Žabička s rootovskými právy.
66.77 % z 31 hlasů.
<<<6789
Další >
Strana 6 z 9.