Vtip: Specialista firmy Microsoft se zúčastnil...

Vyber si z nejpopulárnějších kategorií vtipů.

Specialista firmy Microsoft se zúčastnil střeleckého výcviku. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku a náboje. Vystřílel deset ran a od cíle se ozvalo, žádný zásah. Střelec se zadívá na pušku, potom na terč. Dá prst před ústí hlavně a druhou rukou stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a zavolá směrem k cíli: "Tady je všechno normální. Chyba musí být na vaší straně."
77.15 % z 95 hlasů.

Podobné vtipy

Nejúspěšnější business model tří programátorů: Jeden vytvoří virus, druhý antivirový program a třetí prostředí, ve kterém to všechno funguje.
44.54 % z 70 hlasů.
Pokud je Internet Explorer dostatečně statečný na to, aby se tě zeptal, zda ho chceš jako defaultní prohlížeč, neříkej, že ty nedokážeš pozvat dívku na rande.
80.95 % z 381 hlasů.
Wikipedia: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě, jste v prdeli." Elektřina: "A tak se uklidníme jo?!"
79.10 % z 160 hlasů.
Geocaching a programování nejde dohromady. Já mu řeknu: "Ulož to do cache," a ten blbec to schová v lese.
81.80 % z 247 hlasů.
Co říká bezpečnostní software chycenému červovi? "Jsi zatčen! A nezkoušej na mě žádný fork()y!"
65.88 % z 55 hlasů.
Analogie mezi ženou a počítačem: 1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice. 2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene. 3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu." 4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný. 5. Jakmile se s nimi seznámíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vašich účtů je za jejich doplňky.
79.91 % z 178 hlasů.
Jak se liší Windows a Tamagoči? Windows chcípnou, i když se o ně pečlivě staráte.
77.33 % z 101 hlasů.
Pouze do <?php echo date('t. n');?> nabízíme..
55.58 % z 54 hlasů.
Kdo se směje naposledy, má největší ping.
80.40 % z 246 hlasů.
Jaký je rozdíl mezi Windows a Tamagoči? Windows zahynou i když se o ně staráš.
37.21 % z 66 hlasů.